منو سایت

Stray تاکنون به محبوب ترین بازی سال 2022 در استیم تبدیل شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Stray تاکنون به محبوب ترین بازی سال 2022 در استیم تبدیل شده است

این بازی از زمان انتشار تاکنون توجه بسیاری از منتقدان و بازیکنان را به خود جلب کرده و به موفقیت های زیادی دست یافته است. اکنون طبق آخرین اخبار بازی، پذیرش بازیکن، Stray را به محبوب‌ترین اثر سال 2022 تبدیل کرده است که در فروشگاه استیم قرار گرفته است.

وب سایت Steam250 یکی از پلتفرم هایی است که بازی های استیم استور را دسته بندی می کند. این وب سایت بازی های منتشر شده در استیم استور را بر اساس نظرات مثبت و منفی بازیکنان به همراه تعداد افرادی که آنها را بررسی کرده اند رتبه بندی می کند. استری در حال حاضر دارای امتیاز 8.61 است که بسیاری از بازیکنان از آن لذت می برند. این نتیجه بر اساس ۴۲۶۶۵ رای که ۹۸ درصد آن مثبت بوده به دست آمده است. به همین دلیل، بازی Ester در صدر جدول محبوب ترین بازی های منتشر شده در سال 2022 قرار دارد.

در جدول مذکور بازی Stray در رتبه اول و بازی God of War با امتیاز 8.56 (براساس 53101 رای که 97 درصد آن مثبت است) در رتبه دوم قرار دارد. علیرغم موفقیت چشمگیر Stry، هنوز راه درازی برای رسیدن به لیست محبوب ترین بازی های تمام دوران در وب سایت Steam250 در پیش دارد. شغل مورد نظر در حال حاضر در رتبه 49 قرار دارد. Portal 2 با امتیاز 8.83 (301930 رای که 99 درصد آن مثبت است)، محبوب ترین بازی تمام دوران در وب سایت است. پس از پورتال 2 Stardew Valley، Terraria و Hades قرار دارند.

بازی بی خانمان محبوب ترین بازی بی خانمان ها است

ولگرد شما را تحت کنترل یک گربه قرار می دهد

بازی eFootball 2022 که پیش از این کمترین امتیاز را در تاریخ وب سایت Steam250 داشت، به لطف حمایت سازندگان و انتشار آپدیت هایی که باعث بهبود بازی شد، توانست خود را از این موقعیت نجات دهد. اثر مذکور در حال حاضر به عنوان دهمین بازی ضعیف تاریخ وبسایت مذکور شناخته می شود. از دیگر آثار ضعیف جدول مذکور می توان به Godus، Rollercoaster Tycoon World، Flatout 3 و War of the Three Kingdoms اشاره کرد.

دستاوردهای Stray به محبوب ترین بازی Steam سال ختم نمی شود. این اثر توانست رکورد جدیدی را برای بازیکنان همزمان محصولات آناپورنا در استیم به ثبت برساند. بر این اساس، در اوج آن، 62000 نفر به طور همزمان بازی را در فروشگاه استیم تجربه کردند.

نظر شما در مورد تبدیل شدن Stray به محبوب ترین بازی Steam در سال 2022 چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ به نظر شما نقطه قوت اصلی بازی استر چیست؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Video Games Chronicle