منو سایت

Steam Deck Mod به شما امکان نصب دیسک های بزرگتر M.2 را می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Steam Deck Mod به شما امکان نصب دیسک های بزرگتر M.2 را می دهد

Steam Deck Mod به شما امکان نصب دیسک های بزرگتر M.2 را می دهد

همانطور که Steam Deck به دست کاربران بیشتری می‌افتد، افراد بیشتری از حق خود برای دستکاری دستگاه استفاده می‌کنند. با توجه به محدودیت‌های فضای Steam Deck به طور کلی، جای تعجب نیست که برخی از این تلاش‌ها برای افزایش حجم ذخیره‌سازی آن انجام شده است.

همانطور که عرضه شد، Steam Deck تنها از کوچکترین انواع دستگاه های M.2 یعنی 2230 پشتیبانی می کند. کاربر توییتر @TheSmcelraهمانطور که توسط Hot Hardware گزارش شده است، راهی برای اجازه دادن به دستگاه کمی بزرگتر پیدا کرد: M.2 2242. برای این کار، از یک براکت 30 تا 42 میلی متری برای فشار دادن پیچ نگهدارنده روی مادربرد استفاده کردند و به سادگی حرکت کردند. پد حرارتی در کنار. در نتیجه، عرشه پشتی عرشه کمی به بیرون رانده شد. با این حال، دستگاه بزرگتر با هیچ بخش دیگری از دستگاه تداخل نداشت. موضوع با نصب موفقیت آمیز SteamOS در دستگاه جدید به پایان می رسد.

اگر در ساخت کامپیوتر تجربه دارید، می‌دانید که این اصلاح پیچیده‌ای نیست. با این حال، هر سر و صدا با هر دستگاه الکترونیکی با خطر کمی و نگرانی بالقوه همراه است. همچنین شایان ذکر است که می توان فضای ذخیره سازی را با کارت microSD بدون نیاز به سرهم بندی افزایش داد.

در دیگر اخبار Valve، فروش Steam به تازگی آغاز شده است. اگر صاحب افتخار Steam Deck هستید، ممکن است اکنون زمان خوبی برای بارگذاری آن با بازی‌ها باشد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.