منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Starfield Character Creator شامل ویژگی‌های اضافی، سیستم مهارتی است که بهترین‌ها را از بازی‌های قبلی Bethesda ترکیب می‌کند.

Starfield Character Creator شامل ویژگی‌های اضافی، سیستم مهارتی است که بهترین‌ها را از بازی‌های قبلی Bethesda ترکیب می‌کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Starfield Character Creator شامل ویژگی‌های اضافی، سیستم مهارتی است که بهترین‌ها را از بازی‌های قبلی Bethesda ترکیب می‌کند.

Starfield Character Creator شامل ویژگی‌های اضافی، سیستم مهارتی است که بهترین‌ها را از بازی‌های قبلی Bethesda ترکیب می‌کند.

طرفداران بالاخره اولین نگاه مهم خود را به Starfield داشتند و علاوه بر جزئیات جدید در مورد اکتشافات فضایی و نبردها، بازیکنان اکنون می دانند که چگونه شخصیت ها و مهارت های خود را در RPG جدید Bethesda ایجاد کنند.

به عنوان بخشی از نمایشگاه Xbox و Bethesda، کارگردان بازی Starfield، تاد هوارد، خالق شخصیت Starfield را به عنوان “انعطاف پذیرترین شخصیت” در استودیو توصیف کرد که تقریباً همه عناصر شخصیت، از جمله نحوه عملکرد آنها، قابل تنظیم است.

در حال پخش: Starfield Game Discovery نمایشگاه Xbox & Bethesda Games 2022

وقتی بازیکنان شروع می‌کنند، از فهرستی از پس‌زمینه شخصیت‌ها انتخاب می‌کنند که به آنها سه مهارت اولیه اختصاص می‌دهد. اولین تریلر گیم پلی Starfield دارای بیش از ده ها پس زمینه برای انتخاب بود، از Cyber ​​Runner تا Diplomat. مهارت‌های ارائه شده توسط این محیط‌ها می‌تواند به سادگی وارد کردن آسیب بیشتر به انواع خاصی از دشمنان باشد تا در چالش‌های گفتاری متقاعدکننده‌تر باشد.

بازیکنان همچنین این فرصت را دارند که علاوه بر پیشینه خود حداکثر سه ویژگی را انتخاب کنند. ویژگی ها اختیاری هستند و به گفته هاوارد مزایا و معایب منحصر به فردی را ارائه می دهند. نمونه‌هایی از تریلر گیم‌پلی ویژگی‌هایی مانند Spaced را نشان می‌دهند که پاداش‌های موقتی را برای سلامتی و استقامت زمانی که بازیکن در فضا است به شما می‌دهد، اما سلامتی و استقامت را در هنگام حضور در سطح سیاره کاهش می‌دهد. ویژگی دیگری که Starter Home نام دارد، «خانه ای کوچک در یک ماه کوچک آرام» را در اختیار بازیکنان قرار می دهد، اما با وام 50000 دلاری همراه است.

این یک RPG بدون درخت مهارت نخواهد بود، و Starfield برخی از آنها را دارد. تریلر گیم پلی بازی پنج درخت مهارت مختلف را نشان می دهد: فیزیکی، اجتماعی، رزمی، علمی و فنی. هر درخت دارای تعدادی مهارت مختلف برای انتخاب است. هاوارد گفت که سیستم مهارت استارفیلد بهترین‌ها را از سیستم‌های مهارتی RPG‌های قبلی Bethesda ترکیب می‌کند. مهارت های جدید با بالا بردن سطح باز می شوند. سپس می توان با استفاده از مهارت مربوطه همراه با تکمیل چالش های مرتبط، مهارت ها را به سمت بالا رتبه بندی کرد و اثربخشی مهارت را افزایش داد.

استارفیلد قطعا یک بازی نقش آفرینی است، اما شامل عناصری مانند ساخت پایگاه و نبرد فضایی نیز خواهد بود. طبق گفته هاوارد، بیش از 1000 سیاره در استارفیلد حضور خواهند داشت تا بازیکنان بتوانند کاوش کنند.

Starfield که در ابتدا برای عرضه در نوامبر 2022 برنامه ریزی شده بود، به تعویق افتاد و اکنون در نیمه اول سال 2023 برای کنسول های Xbox Series X | S و رایانه شخصی عرضه می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.