منو سایت

Starfield پس از انتشار Redfall منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Starfield پس از انتشار Redfall منتشر خواهد شد

با توجه به تاخیر در اکران Starfield، اثر مورد انتظار Bethesda، تاریخ انتشار جدید اعلام نشد. لازم به ذکر است که نیمه اول سال 2023 دوره راه اندازی Starfield در نظر گرفته شده است. یکی از مقامات ارشد مایکروسافت می گوید برنامه فعلی این است که Starfield پس از Redfall منتشر شود. Redfall اثر جدید استودیو Arkin است که برای سال 2023 برنامه ریزی شده است و هنوز تاریخ دقیق انتشار آن اعلام نشده است.

مت بوتی، مدیر استودیوهای بازی سازی مایکروسافت در مصاحبه ای جدید از پروژه هایی که برای ایکس باکس ساخته می شوند صحبت می کند. او می گوید که تولید بازی Redfall به خوبی پیش می رود و امکان انتشار Starfield قبل از این شوتر ترسناک وجود ندارد. مت بوتی، که مهمان پادکست Friends Per Second بود، درباره موضوعات متنوعی مانند Diablo Immortal و Gotham Knights صحبت کرد. او در مصاحبه اخیر خود درباره بازی های دیگر مایکروسافت نیز صحبت کرده است که در مقالات دیگر به تفصیل به آنها اشاره می کنیم.

هر دو Starfield و Redfall از جمله عناوینی بودند که به سال 2022 بازگردانده شدند. تغییر تاریخ انتشار Starfield و Redfall باعث شد تا مایکروسافت در شلوغ ترین زمان سال هیچ انحصاری بزرگی نداشته باشد. اگرچه بسیاری انتظار دارند بازی RPG Bethesda در ماه های اول سال جدید عرضه شود، اما این اتفاق به این زودی ها رخ نخواهد داد و حتی ممکن است تاریخ انتشار به پاییز سال آینده نیز به تعویق بیفتد.

تاریخ انتشار استارفیلد

تاریخ انتشار استارفیلد

مت بوتی در مورد تولید استارفیلد می‌گوید: «فقط از بازرسی اولیه، می‌توانم متوجه شوم که تیم توسعه برای تکمیل تولید سخت کار می‌کند. تماشای آنها در چرخه تولید و تغییر دادن بازی لذت بخش است.” او در ادامه از سبک طراحی بصری تاد هاوارد، مدیر استودیو بتسدا و مدیر استارفیلد تمجید کرد و گفت که سبک طراحی یک سبک “غیر پانک” است. ، اما در عین حال حس نوستالژیک یک کارتریج قدیمی را دارد و بازی برای طرفداران آشنا خواهد بود.

Bethesda به تولید بازی های نقش آفرینی محبوبی مانند سری Fallout و The Elder Scrolls شهرت دارد، اما پس از 25 سال، ریسک ساخت سری جدیدی از بازی ها را به جان خرید. استارفیلد فضای بیرونی را کاوش می‌کند و حکومت‌های فضایی مختلف بر جهان وسیعی حکومت می‌کنند. تاد هاوارد می گوید که استارفیلد دو برابر بیشتر از Fallout 4 دیالوگ دارد و همچنین بیش از پانصد توسعه دهنده دارد که روی بازی کار می کنند.

استودیو آرکین تاریخ انتشار Redfall را ذکر نکرده است و با توجه به اینکه تاریخ انتشار Starfield به آن کار بستگی دارد، باید چند ماه دیگر صبر کنیم. نطر شما چی هست؟

منبع: DualShockers