منو سایت

Star Wars Jedi: Fallen Order دنباله ای به نام Star Wars Jedi: Survivor – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Star Wars Jedi: Fallen Order دنباله ای به نام Star Wars Jedi: Survivor - گزارش

Star Wars Jedi: Fallen Order دنباله ای به نام Star Wars Jedi: Survivor - گزارش

طبق گفته های جف بک مجری گرابسنکس، دنباله فیلم Star Wars Jedi: Fallen Order، Star Wars Jedi: Survivor نام خواهد داشت.

در پایان قسمت Grubbsnax در 12 مه 2022، بینندگان عنوان بازی را به عنوان بخشی از یک بازی حدس‌زنی که گراب با چت خود انجام می‌داد حدس زدند. پس از حدس زدن عنوان صحیح، گراب از او پرسید که آیا کسی قبل از تأیید اینکه عنوانی که در مورد بازی شنیده‌اند واقعاً Star Wars Jedi: Survivor است، این موضوع را به آنها گفته است.

اسپویلرهای پایان Star Wars Jedi: Fallen Order در زیر.

اگر عنوان درست باشد، مناسب است. Star Wars Jedi: Fallen Order از کال کسیس پیروی کرد، یکی از تنها جدای هایی که پس از پاکسازی بزرگ تقریباً آنها را نابود کرد. پس از پنج سال پنهان شدن، کال دوباره ظاهر می شود و سفری را آغاز می کند که او را تا انتها با دارث ویدر رو در رو می بیند. اگرچه او از دست ارباب سیث می گریزد و زندگی می کند تا روزی دیگر را ببیند، اما بدون هدف احتمالی بر پشت خود نمی رود، که به نظر می رسد در دنباله آینده مورد بررسی قرار گیرد.

دنباله ای از Star Wars Jedi: Fallen Order توسط EA و Star Wars در ژانویه تایید شد، زمانی که شرکت ها اعلام کردند که Respawn نه یک، بلکه سه عنوان آینده جنگ ستارگان را رهبری خواهد کرد. این بازی ها شامل دنباله بازی Jedi: Fallen Order، یک بازی استراتژیک و یک بازی تیراندازی اول شخص است. با این حال، قبل از این تایید، دنباله بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تقریبا تضمین شده بود، با توجه به اینکه بازی همچنان به فروش بیش از 10 میلیون نسخه ادامه می داد و EA تایید کرد که سال گذشته در یک تماس برد-برد در این فرنچایز سرمایه گذاری خواهد کرد. .

Star Wars Jedi: Fallen Order اخیراً زمانی که سازنده بازی گفته است که بسیاری از افراد تیم می‌خواهند شخصیت اصلی سیاه و یا یک زن باشد، خبرساز شد. بنا بر گزارش ها، این ایده به دلیل جایگاه اصلی ری در سه گانه فیلم و حضور سر، یک زن سیاهپوست در گروه بازیگران مکمل Jedi: Fallen Order، خنثی شد.

در نقد بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از GameSpot، آن را «شاید قوی‌ترین مفهوم از اینکه واقعاً باید به‌عنوان یک شوالیه جدی شبیه شوید» نامیدیم. می‌توانید بازی را در سیستم‌های نسل فعلی قبل از اعلام رسمی در اواخر امسال، زمانی که انتظار می‌رود دنباله آن در سال 2023 منتشر شود، بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.