منو سایت

Star Wars Eclipse یک مسابقه جدید به مجموعه اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Star Wars Eclipse یک مسابقه جدید به مجموعه اضافه می کند

جزئیات جدیدی از بازی Star Wars Eclipse استودیو Quantic Dream منتشر شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، داستان Star Wars Eclipse به درگیری های سیاسی بین نژادهای مختلف می پردازد و همچنین شاهد معرفی یک نژاد کاملاً جدید در دنیای جنگ ستارگان هستیم که تاکنون هیچ نشانی از آن وجود نداشت.

Quantic Dream خالق Detroit Become Human در حال کار بر روی پروژه بزرگی است که طبق گزارشات تا سال 2027 منتشر نخواهد شد. گزارش جدیدی به ابعاد داستانی این محصول پرداخته و اطلاعات بیشتری در مورد داستان و شخصیت ها ارائه کرده است. Star Wars Eclipse سال گذشته در مراسم Game Awards رونمایی شد و طبق آنچه گفته شد، این بازی در مراحل اولیه تولید قرار دارد و سال ها تا انتشار فاصله دارد.

در قسمت جدید پادکست Sacred Symbols، کالین موریارتی می گوید که طبق منابع او، این بازی به مرحله تولید نرفته است. در زیر با توجه به مستندات موجود توضیحات اولیه ای از داستان جنگ ستارگان می دهد و سپس در مورد شخصیت های اصلی و انگیزه آنها صحبت می کند. او ادعا می کند که بازی جدید با همکاری دیوید کیج و آدام ویلیامز نوشته خواهد شد که همکاری آنها در دیگر عناوین Quantic Dream برای همه آشکار است.

داستان فیلم Star Wars Eclipse

نسل جدیدی از جنگ ستارگان اکلیپس

موریارتی می گوید شخصیت اصلی بازی «سارا» نام دارد. سارا یک زن ورزشکار در اواسط 30 سالگی است که اعتقاد بر این است که عضوی از نژاد انسان نما است. این نژاد جدید امپراطوری به نام Zaraan را رهبری می کند که قبلاً در جهان جنگ ستارگان دیده نشده بود. نژاد جدید بر اساس روابط سیاسی و همچنین جنگ برای تسلط شکل گرفت و پیوسته به دنبال یافتن امپراتوری های دیگر در جهان بود. بین جنسیت مرد و زن این نژاد از نظر نقش ها و مسئولیت ها تفاوت هایی وجود دارد.

مردان و زنان زرانی با یکدیگر ازدواج می کنند و فرزندانشان به همین ترتیب ادامه می دهند. ازدواج آنها پیامدهای نظامی جالبی دارد و آنها را به یک واحد نظامی کامل تبدیل می کند. از سوی دیگر، سارا به خشونت و جنایت مورد تایید نژادش اعتقاد دارد و با مردی به نام زندو که روحیه لطیفی دارد و مخالف خشونت افراطی است ازدواج کرده است. داستان اصلی Detroit Become Human به تنش بین این دو شخصیت و رابطه آنها می پردازد.

رویدادهای Star Wars Eclipse حدود 200 سال قبل از اولین قسمت از جنگ ستارگان به نام “تهدید شبح” رخ می دهد. مشخص نیست رنگ اعلام شده در بازی نهایی استفاده می شود یا اینکه پروژه تغییر بیشتری کرده است؟ طبق اظهارات، سازندگان علاقه ای به کار در استودیوی دیوید کیج نداشتند و تولید بازی با مشکل مواجه شد. نظر شما در مورد نژاد جدید چیست؟

منبع: VGC