منو سایت

Square Enix بازار ژاپن را ناکافی می داند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Square Enix بازار ژاپن را ناکافی می داند

شرکت اسکوئر انیکس(Square Enix) او در گزارش ها و بررسی های اخیر خود اعلام کرد که بازار ژاپن دیگر به تنهایی برای جبران هزینه ها و کسب سود بیشتر در ساخت بازی کافی نیست و در حال حاضر برای شرکت هایی که در بازار ژاپن رقابت می کنند، پیشرفت چشمگیری در این بازی دشوار است. صنعت.

اسکوئر انیکس در بررسی سالانه اخیر خود اعلام کرد که دیگر بازار ژاپن را به تنهایی برای جبران سرمایه خود در توسعه بازی و کسب سود خالص کافی نمی بیند. به گفته ناشر این شرکت: «دستیابی به رشد عمده در صنعت بازی در حال حاضر برای شرکت هایی که عمدتاً در بازار ژاپن رقابت می کنند، با توجه به جمعیت پیر آن، دشوار است. بنابراین این موضوع برای کسب و کار ما بسیار مهم است تا بتوانیم عناوین موفقی تولید کنیم که در بازار جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند و بتوانند عملکرد بهتری هم از نظر مشتری و هم از نظر فروش ارائه دهند. در نتیجه، تلاش‌های توسعه بازی تا حد زیادی به پیشرفت‌های فناوری در پلتفرم‌هایی که بازی‌ها روی آن اجرا می‌شوند، کمک خواهد کرد.”

بیانیه اسکوئر انیکس ادامه داد: بنابراین می توان گفت که میزان سرمایه مورد نیاز برای توسعه بازی های مختلف در نسل امروزی بیشتر از گذشته است. یعنی بازار ژاپن به حد لازم از سود نرسیده است و این موقعیت باعث می شود تا سرمایه گذاری خود را در بازی سازی جبران کنند و علاوه بر سود بیشتر در این زمینه، به نوعی در رقابت بازارهای جهانی موفق شوند. »

Square Enix ژاپن بازار Square Enix

عدم کفایت Square Enix در صنعت بازی ژاپن

بنابراین، اسکوئر انیکس در تلاش است تا فرآیند توسعه داخلی خود را برای ایجاد بازی های با کیفیت بالاتری که نیاز به سرمایه گذاری بیشتری دارد، بهینه کند و این امر باعث جذب مخاطبان بسیار بیشتری به بازی های آنها می شود. این شرکت همچنین به صحبت های خود در این زمینه افزود: تیم ما باید منابع محدود خود را بر روی توسعه بازی های بزرگ متمرکز کند تا توسعه عناوین خود را در بازار جهانی بهبود بخشد. “ما باید حضور خود را در بازار جهانی با ایجاد سریع ساختار سازمانی تقویت کنیم که به ما امکان می دهد به طور مداوم محتوای با کیفیت بالا تولید کنیم که منجر به بهبود در مجموعه استودیوهای ما شود.”

اسکوئر انیکس در حال حاضر تعدادی از عناوین برتر در دست توسعه دارد، از جمله Final Fantasy 16، Final Fantasy 7 Rebirth، Forspoken و Dragon Quest 12: The Flames of Fate. اگرچه این شرکت همچنین در حال کار بر روی چند عنوان کوچکتر مانند Octopath Traveler 2 و Dragon Quest 3 HD-2D Remake است، اما همچنان به احتمال زیاد مخاطبان قابل توجهی را جذب خواهند کرد.

منبع: Gamingbolt