منو سایت

Square Enix استودیوهای جدیدی ایجاد خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Square Enix استودیوهای جدیدی ایجاد خواهد کرد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، پس از فروش قسمت غربی اسکوئر انیکس، این شرکت تصمیم به ایجاد استودیوهای جدید برای گسترش تجارت خود گرفت.

اسکوئر انیکس در آخرین گزارش مالی خود، برنامه های خود برای «تقویت اکوسیستم IP» را به عنوان یک استراتژی تجاری «میان مدت» خلاصه می کند. از این رو این شرکت بر “بهبود شرایط آدرس های IP موجود” همراه با “ایجاد آدرس های IP جدید” تاکید کرد.

اهداف Square Enix از طریق اقداماتی مانند «تقویت فرصت های توسعه بازی با ایجاد استودیوهای جدید، ادغام استودیوهای مختلف و در اختیار گرفتن مالکیت شرکت ها و استودیوها» محقق خواهد شد. این نشان می دهد که اسکوئر انیکس در تلاش برای ایجاد استودیوهای جدید و در اختیار گرفتن مالکیت استودیوهای مختلف است.

اسکوئر انیکس اخیراً بخش غربی خود از جمله کریستال داینامیکس و استودیوی Eidos Montreal را به همراه مجموعه‌های بزرگ از جمله Tomb Raider و Deus Ex به قیمت 300 میلیون دلار به گروه Embracer اجاره داده است. اسکوئر انیکس در مکتوب خود از فروش استودیوهای خود و مجموعه‌های Embryser Group به عنوان راهی برای “کمک به شرکت برای سازگاری با تغییرات فعلی در تجارت جهانی از طریق تخصیص کارآمدتر منابع” نام برد.

Square Enix Square Enix

اسکوئر انیکس مالکیت چندین مجموعه را از دست داده است

در آخرین گزارش اسکوئر انیکس، این شرکت در هدف قرارداد خود با گروه Embracer تجدید نظر کرد. اسکوئر انیکس علت این اقدام را «همسویی بهتر پخش‌های خارجی با روش کار توکیو» دانست.

اسکوئر انیکس همچنین خاطرنشان می کند که فروش بخش غربی این شرکت، روند شروع و کسب درآمد از کسب و کارهای جدید را با افزایش سرمایه گذاری در مناطق متمرکز سرعت می بخشد. اسکوئر انیکس قصد دارد وارد حوزه هایی مانند بلاک چین، هوش مصنوعی و فضای ابری شود. تصمیم این شرکت منجر به ایجاد یک برند جدید NFT و یک IP جدید با پشتیبانی از بلاک چین خواهد شد.

نظر شما در مورد ایجاد استودیوهای جدید از Square Enix چیست؟ آیا این به نفع شرکت و آدرس های IP آن خواهد بود؟ مالکیت Embracer Group بر استودیوهای سابق Enix و آدرس‌های IP چه تأثیری بر آنها خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar