Spider-Man و Scarlet Witch در Midnight Suns هستند

Spider-Man و Scarlet Witch در Midnight Suns هستند

طبق جدیدترین اخبار بازی، تصاویر و جزئیاتی از بازی Midnight Suns به صورت غیر رسمی منتشر شده است که در قالب آن شخصیت های Spider-Man و Scarlet Witch در بازی Midnight Suns معرفی شده اند.

Midnight Suns اقتباسی از کمیک های مارول است که توسط خالق سری XCOM Firaxis Studios در سبک داستانی تاکتیکی ساخته شده است. این اثر قرار بود اواخر سال گذشته منتشر شود. با این حال سازندگان فیلم Midnight Suns تصمیم گرفتند اکران این اثر را به نیمه دوم سال جاری میلادی موکول کنند. اگرچه تاریخ انتشار این اثر به طور رسمی اعلام نشده است، اما به لطف تصاویر لو رفته و جزئیات پیش خرید آن، تاریخ انتشار و برخی از شخصیت های ناشناس مشخص شده است.

2K Games برای حذف تصاویر لو رفته از Midnight Suns از شبکه اجتماعی توییتر اقدام کرده است. با این حال، نیلز آرنسمیر در توییت های خود اعلام کرد که بازی Midnight Suns در تاریخ 6 اکتبر (14 اکتبر) در دسترس خواهد بود. سازندگان Midnight Suns علاوه بر نسخه استاندارد، دو نسخه ویژه از این اثر را نیز منتشر خواهند کرد. نسخه اول با نام افزونه Enhanced شناخته می شود که دارای پنج پوسته برای شخصیت های کاپیتان آمریکا، کاپیتان مارول، مجیک، نیکو مینور و ولورین است. نسخه دوم که Legendary نام دارد دارای 23 پوسته خاص و چهار بسته الحاقی خواهد بود.

در بازی Midnight Suns 9 ابرقهرمان از 12 شخصیت وجود دارد. این شخصیت ها عبارتند از: دکتر استرنج، جادو، مرد آهنی، گرگینه، گوست رایدر، بلید، کاپیتان آمریکا، نیکو مینورو و کاپیتان مارول. دو شخصیت دیگر از بازی Midnight Suns در قالب تصاویر لو رفته و هنر بوکس فاش شده اند. این ابرقهرمانان مرد عنکبوتی و آلنا جادوگر هستند. اگر این اتفاق بیفتد، تنها یک شخصیت ناشناس در Midnight Suns باقی خواهد ماند. لازم به ذکر است که در Midnight Suns شما در قالب یک ابرقهرمان جدید به نام Hunter خواهید بود.

Midnight Suns 12 ابرقهرمان برای بازی دارد

نکته جالب در مورد نسخه افسانه ای Midnight Suns این است که در طراحی جلد این نسخه شخصیت های مثبت با شخصیت های منفی جایگزین شده اند. بدین ترتیب روی جلد نسخه افسانه ای لیلیت (مادر شیاطین و آنتاگونیست های بازی) را به همراه نسخه شیطانی شخصیت های Venom، Hulk و Cybertworth که در بازی Midnight Suns نشان داده شده اند، مشاهده می کنید.

مارول شخصیت های مثبت و منفی زیادی دارد. به همین دلیل، جای تعجب نیست که در راه نجات جهان در قالب خورشیدهای نیمه شب، با ابرقهرمانان و قهرمانان شیطانی مختلفی روبرو شویم. علاوه بر شخصیت های ذکر شده، شخصیت منفی دیگری نیز در طراحی جلد نسخه افسانه ای وجود دارد که شناسایی آن کمی دشوار است. ظاهرا این شخصیت نسخه شیطانی Scarlet Witch است. این اولین بار نیست که جبهه واندا شناسایی می شود و احتمالاً نقش منفی ایفا می کند.

تمام آنچه گفته شد شایعه است و باید منتظر خبر رسمی سازندگان باشیم. این احتمالاً در جریان بازی Summer Game Fest که در 9 ژوئن (19 ژوئن) برگزار می شود، رخ خواهد داد. به‌روزرسانی‌های Midnight Suns نیز ممکن است در تاریخ 12 ژوئن به عنوان بخشی از PC Gaming Show در دسترس باشند.

نظر شما در مورد حضور شخصیت‌های مرد عنکبوتی و اسکارلت ویچ در فیلم Midnight Suns چیست؟ به نظر شما آیا این اثر طرفداران شخصیت های مارول را جذب می کند؟ آیا تصمیم درستی برای ساختن Midnight Suns در سبک نقش آفرینی تاکتیکی بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer