منو سایت

Spider-Man با Midnight Suns به پلتفرم Xbox بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Spider-Man با Midnight Suns به پلتفرم Xbox بازگشت

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اگرچه سونی مجوز قهرمانی در مرد عنکبوتی را دارد، اما Firaxis Games اعلام کرده است که با اضافه شدن مرد عنکبوتی به Midnight Suns و ارائه آن بر روی پلتفرم ایکس باکس، مشکلاتی پیش خواهد آمد. جلسه خاصی وجود ندارد.

دیشب در جریان بازی Summer Game Fest رسما اعلام شد که شخصیت Spider-Man جزو قهرمانان بازی Midnight Suns است و می توانید از آن در مبارزات خود استفاده کنید. سونی را مالک لایسنس مرد عنکبوتی می دانند که بر اساس آن اقتباس های مختلفی از این شخصیت با اجازه و دخالت این شرکت ساخته شده و تنها در پلی استیشن موجود است. به عنوان مثال، Spider-Man فقط برای کسانی در دسترس است که Marvel’s Avengers را در پلی استیشن تجربه کنند.

با این حال، Midnight Suns در مسیر دیگری حرکت خواهد کرد و شخصیت مرد عنکبوتی نیز در دسترس کاربران ایکس باکس قرار خواهد گرفت. کارگردان Midnight Suns، جیک سولومون، این خبر را در مصاحبه ای با VGC اعلام کرد. او گفت: «مرد عنکبوتی در ایکس باکس حضور دارد. ما با آن مشکلی نداشتیم. اولین کاری را که پس از مدت ها موفق به انجام آن شدیم، ایجاد کردیم. شخصیت مرد عنکبوتی از ابتدا یکی از قهرمانان بازی بوده است و ما هرگز با مخالفت مارول مواجه نشده ایم.

جیک سولومون در ادامه توضیح می دهد که با توجه به شرایط اولیه Midnight Suns، حضور یک شخصیت مرد عنکبوتی و استفاده از طنز همیشگی آن شخصیت یک امر ضروری است. او گفت: بازی ما در نیویورک برگزار می شود. من همچنین معتقدم که هر چه داستان تیره تر باشد، طنز بیشتری باید داشته باشد. لازم نیست همه چیز را جدی بگیرید. من داستان های تاریک را دوست دارم، اما باید طنز را اضافه کنم. به همین دلیل Spidey از همان ابتدا به جمع بازیگران اضافه شد و مارول از آن استقبال کرد. هرگز فکر نمی کردم حضور اسپایدی مشکل ساز باشد.

یوری لاونتال صداپیشه مرد عنکبوتی در فیلم Midnight Suns است

آخرین حضور مرد عنکبوتی در ایکس باکس در قالب LEGO Marvel Super Heroes 2 ارائه شد. اگرچه مرد عنکبوتی به عنوان یک بازی Fortnite بر روی همه پلتفرم ها موجود است، اما این به دور از یک تجربه واقعی مرد عنکبوتی است. پس از اینکه اعلام شد که شخصیت مرد عنکبوتی فقط در نسخه پلی استیشن Avengers قابل استفاده است، بسیاری از مشکلات مجوز مانع از حضور این شخصیت در Midnight Suns می شود. پیش از این، Spider-Man برای کنسول های نینتندو سوییچ به عنوان Marvel Ultimate Alliance 3 در دسترس بود.

علاوه بر تایید بازی Spider-Man در Midnight Suns، اعلام شد که یوری لاونتال، صداپیشه این شخصیت در سریال Marvel’s Spider-Man محصول کمپانی Insomniac Games، بار دیگر در نقش مرد عنکبوتی بازی خواهد کرد. جیک سولومون در مصاحبه ای با VGC تایید کرد که تفاوت بین دنیاهای سری Spider-Man و بازی Midnight Suns مانعی برای حضور یوری لاونتال نیست.

نظر شما درباره حضور اسپایدرمن در فیلم Midnight Suns چیست؟ آیا موافق استفاده از این شخصیت در پلتفرم هایی غیر از پلی استیشن هستید؟ به نظر شما ویژگی های خاص مرد عنکبوتی چه تاثیری بر تجربه Midnight Suns خواهد داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle