منو سایت

Space محل برگزاری Summer Game Fest 2022 بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Space محل برگزاری Summer Game Fest 2022 بود

Space محل برگزاری Summer Game Fest 2022 بود

Summer Game Fest Live با دیدگاه‌های جدید در مورد ده‌ها عنوان از قبل اعلام‌شده و برای اولین بار در مورد عناوین کاملاً جدید شروع شد و به سرعت مشخص شد که به نظر می‌رسد یک موضوع غیررسمی نمایش وجود دارد: فضا.

این موضوع در 30 دقیقه اول پخش زنده تقریباً دو ساعته، که با اولین نمایش جهانی یک بازی استراتژیک جدید در دنیای فیلم Alien، به نام Aliens: Dark Descent آغاز شد، مشهود بود. جف کیلی، مجری و برگزارکننده بازی Summer Game Fest، این رونمایی را با یک تریلر (چیزی شبیه) جدید و اولین نسخه نمایشی گیم پلی عنوان ترسناک علمی تخیلی The Callisto Protocol دنبال کرد. چند افشاگری بعد و ما به فضا بازگشتیم، این بار برای فیلم هیجان انگیز فضایی تازه کشف شده Fort Solis.

در حال پخش: بازی Callisto Protocol جشنواره بازی تابستانی 2022

موضوع فضایی با اعلام Stormgate، یک RTS علمی تخیلی جدید توسط توسعه دهندگان سابق بلیزارد از استودیو Frost Giant ادامه یافت. بعداً زمانی که کیلی در مورد Honkai: Star Rail، یک بازی نقش آفرینی فضایی جهان باز (که پیش از آن گزارشی در مورد شوتر علمی-تخیلی رایگان Warframe منتشر شده بود) صحبت کند، که کیلی به آن اعتراف کرد، تنها چند افشاگری خواهد بود. داشتن بیش از چند بازی در پس زمینه آخرین مرز.

کیلی هنگام معرفی Honkai: Star Rail با خنده گفت: “بله، امروز فضای زیادی وجود دارد.”

ایکس‌باکس نیز با ارسال نظرسنجی در توییتر متوجه این روند شد که در آن نظر طرفداران را در مورد مورد انتظارترین سبک ارائه شده در جشنواره بازی تابستانی پرسید. ترسناک، علمی تخیلی، ترسناک علمی تخیلی یا به طور کلی بازی های ویدیویی.

اگر از طرفداران راهروهای تاریک سفینه های فضایی، ربات های شیطانی، خزهای غول پیکر و بیگانگان متخاصم هستید، جریان Summer Game Fest رویایی بود که به حقیقت پیوست. اگرچه نگاه‌های مداوم به سرفصل‌های سنگین علمی تخیلی که در میان ستارگان قرار می‌گرفتند، جریان را کمی احساس می‌کرد، مطمئناً چیزی برای هیجان‌انگیز کردن طرفداران داستان‌های علمی تخیلی وجود داشت. با توجه به چگونگی اتفاقات روی زمین، شاید تعجب آور نباشد که بسیاری از بازی های آینده برای ستاره ها به همان اندازه که گاهی اوقات می توانند تاریک و وحشتناک به نظر می رسند، تعجب آور نباشد.

آینده تلخ Warhammer 40K: Darktide همچنان امیدوارکننده به نظر می رسد و اولین گیم پلی خونین The Callisto Protocol به وضوح نشان داد که بهترین درس ها را از Dead Space آموخته است. افشای فورت سولیس متمرکز بر داستان، که استعداد صدای قوی مانند تروی بیکر در پشت پروژه دارد، همچنین به نظر می رسد که باید از انیمه Honkai: Star Rail الهام گرفته شده باشد، که بر اساس توسعه دهنده HoYoverse The Genesis of ساخته شده است. Genshin Impact مطمئناً آن را پسندیده است. اگرچه همه بازی‌های فوق از نظر فنی در فضا قرار داشتند، اما Summer Game Fest حداقل شامل طیف وسیعی از ژانرهای بازی در تنظیمات علمی تخیلی از RTS و عناوین استراتژیک گرفته تا هیجان‌انگیز و شوترهای اول شخص بود که به ساخت هر بازی به طور جداگانه کمک کرد.

Summer Game Fest از قبل برنامه ریزی شده است که در تابستان 2023 بازگردد. وقتی این اتفاق بیفتد، امیدواریم که Keighley بتواند کمی تنوع بیشتری در محدوده بازی های نمایش داده شده ارائه دهد، علیرغم جذابیت دائمی ایجاد بازی هایی که به کهکشان های دور و دور تبدیل می شوند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.