منو سایت

Soul Hackers 2 Practical Review: Best Friends

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Soul Hackers 2 Practical Review: Best Friends

Atlus با جدیدترین بازی‌های Persona خود، با یک نمایش سبک مواجه شده است که امتیاز RPG مورد علاقه‌اش را ارتقا می‌دهد و تماشای آن را به همان اندازه عالی می‌کند که در آغوش گرفتن آن است. بیست و پنج سال پس از انتشار نسخه قبلی خود و یک دهه پس از راه‌یابی به آمریکای شمالی در 3DS، Soul Hackers 2 یک پیچ و تاب علمی تخیلی به حساسیت شیک Atlus می‌دهد و احتمالاً به طرفداران RPG دیدگاه متفاوتی می‌دهد. عناوین توسعه دهنده

Soul Hackers 2 دنباله ای برای Demon Summoner: Soul Hackers است، یک اسپین آف علمی تخیلی در مجموعه Shin Megami Tensei. GameSpot مجبور شد چند دقیقه ای را صرف بازی Soul Hackers 2 در Summer Game Fest 2022 کند، جایی که ما یک ایده سریع از نحوه انجام بازی دریافت کردیم. طبق گفته Atlus، در حالی که اولین بازی Soul Hackers یک بازی RPG بسیار هاردکور داشت که ممکن است برخی از بازیکنان را رد کرده باشد، دنباله آن کمی دوستانه تر به نظر می رسد، در حالی که به نظر می رسد از موفقیت های اخیر مانند Persona 5 برای ارائه یک بازی جدید وام گرفته است. داستان.

در حال پخش: Soul Hackers 2 – اعلامیه تریلر پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | اس، ایکس باکس وان، رایانه شخصی

اگر چه یک دنباله، Soul Hackers 2 یک داستان برای خودش است که در همان دنیای Soul Hackers اتفاق می افتد، اما بدون ادامه آن داستان. همچنین هدف آن این است که به بازیکنان داستانی کمی بالغ‌تر از مثلاً بازی‌های Persona ارائه دهد – با Soul Hackers 2 شما با گروهی از شخصیت‌های مسن‌تر سر و کار دارید، نه کسانی که راه خود را در دبیرستان باز می‌کنند. اما این یک بازی نقش‌آفرینی علمی تخیلی نیز هست، بنابراین منتظر عناصر خارق‌العاده باشید. برای مثال، شیاطین وجود دارند و شما آنها را احضار می کنید.

زمان عملی ما مفهوم زیادی از فرضیه Soul Hackers 2 یا کل تاریخچه آن را نمی‌داد. شما در نقش رینگو بازی می کنید، شخصیتی که توسط هوش مصنوعی هوشمند خلق شده و فرستاده شده است تا جلوی رویدادهای آینده را در پایان جهان بگیرد. همانطور که انتظار دارید، شخصیت های دیگری را برای پیوستن به تیم خود استخدام می کنید، از جمله جناح های رقیب احضار شیاطین که توانایی قراردادن با شیاطین و مهار نیروهای آنها را دارند.

شیاطین در مرکز بازی قرار دارند و در نبردهایی مانند طلسم های جادویی به شما قدرت می دهند، به شرطی که بتوانید آنها را وادار کنید به شما بپیوندند. به عنوان مثال، ما به یک سیاه چال رفتیم و شیاطین خود را به جلو فرستادیم تا مکان را بررسی کنند. با کاوش در طول مسیر، امکان ملاقات با شیاطین ما وجود داشت که اشیا یا اطلاعاتی در مورد سیاه چال پیدا کرده بودند. گاهی اوقات یکی از شیاطین متحد شما می تواند شیطانی را برای ملاقات با شما پیدا کند که به شما امکان می دهد او را در تیم استخدام کنید، مشروط بر اینکه بتوانید کاری را که آنها می خواهند انجام دهید. وقتی از یک سیاهچال رد می شدیم، یک دیو خوک مانند می خواست به آن ملحق شود، البته تا زمانی که می توانستیم چند اقلام خوشمزه از موجودی خود را به او بدهیم. شیاطین در تیم شما به شما این امکان را می دهند که مهارت های حمله شخصیت های خود را تجهیز کنید، بنابراین داشتن تنوع خوب به شما کمک می کند تا آنها را در موقعیت های مختلف موثرتر کنید.

شما همچنین در طول بازی با شیاطین مبارزه می کنید و قبل از اینکه کسی تصمیم بگیرد به ما بپیوندد با نسخه ای از شیطان خوک در سیاه چال مواجه شدیم. دشمنان به عنوان شخصیت هایی ظاهر می شوند که در حین کاوش در سیاه چال ها دور آنها می چرخند، و تا زمانی که می توانید آنها را بزنید تا آنها را زمین بزنید یا در حین حرکت در یک منطقه از آنها دوری کنید، لمس یکی شما را وارد یک نبرد نوبتی می کند. نبردهای Soul Hackers 2 شامل افشای اطلاعات در مورد حریفان و سپس سوء استفاده از نقاط ضعف آنها با حملات ساده است. یک حمله غوغایی معمولی می‌تواند به یک نوع شیاطین آسیب کمتری وارد کند، اما نوع دیگری که برای این نوع حمله ضعیف است، آسیب زیادی وارد می‌کند.

شرحی ارائه نشده است

هر بار که از ضعف دشمن استفاده می کنید، یک Stack نیز کسب می کنید. در پایان نوبت شما، از نقاط پشته به طور خودکار برای احضار شیاطین شما استفاده می شود، که سپس به حریفان شما تحمیل می شود – به طور کلی یک حمله پاداش قدرتمند برای شما به ارمغان می آورد. این «شنبه» شیاطین بیشتری را اضافه می‌کند، هر چه تعداد پشته‌های بیشتری را در مرحله حمله خود جمع کنید، بنابراین هرچه هوشمندتر بجنگید، ضربه شیطان در پایان نوبت ویران‌کننده‌تر خواهد بود.

هنگامی که شیاطین خود را در جهان پیدا کردید، کنترل آنها فراتر از به خدمت گرفتن آنها است. همچنین می‌توانید از مواد مختلف برای ساختن دو شیطان برای ایجاد چیزی جدید استفاده کنید. ما به طور خلاصه سیستم سنتز را در عمل دیدیم و دو تا از شیاطین کوچکتر خود را برای قوی تر کردن آن انتخاب کردیم. این سیستم به شما این امکان را می دهد که خلقت خود را بر اساس شیاطینی که برای ایجاد آن استفاده کرده اید سفارشی کنید. هر شبح دارای مجموعه ای از توانایی ها است، و هنگامی که شما ادغام می شوید، می توانید انتخاب کنید که کدام یک از این توانایی های اصلی را به دیمون جدید خود منتقل کنید تا مطابق با نیازهای خود شخصی سازی کنید.

همانطور که از Atlus RPG انتظار دارید، در حالی که نبرد بخش بزرگی از Soul Hackers 2 است، بیشتر وقت خود را صرف تعامل با شخصیت های بازی خواهید کرد. بهبود رابطه با هم تیمی هایتان بخش مهمی از تجربه است، نه تنها به این دلیل که تاریخ بازی را گسترش می دهد، بلکه به شما قدرت در نبرد می دهد. در طول کار عملی‌مان، توانستیم یک جلسه پاتوق در یک بار با یکی از هم تیمی‌هایمان، ارو، شروع کنیم و گفتگویی را برای آشنایی بیشتر با او آغاز کردیم. انتخاب شما از طریق دیالوگ در این لحظات می تواند به شما این امکان را بدهد که رابطه خود را با شخصیت ها عمیق تر کنید – انتخاب هایی داشته باشید که باعث شود آنها بیشتر به شما اعتماد کنند و شما را یک دوست بدانند و سطح ذهن آنها را بالا ببرید.

همچنین با پیشرفت در تاریخچه Soul Hackers 2، بسته به انتخاب هایی که در طول مسیر انجام می دهید، سطح روح خود را با هم تیمی ها افزایش خواهید داد. به نظر می رسد که با تبدیل شدن گروه شما به یک تیم قوی تر، این مزیت هایی برای مبارزه خواهد داشت. قطعاً داستان فوایدی دارد. Atlus در طول زمان عملی ما گفت که افزایش سطح روح شما با شخصیت های مختلف حتی می تواند دسترسی به مکان های فیزیکی جدید و همچنین تاریخچه بیشتری را برای آن شخصیت ها باز کند. به طور کلی، به نظر می رسد سرمایه گذاری در بالا بردن سطح ذهنی شما با صرف زمان بیشتر با شخصیت های شما برای ایجاد روابط و به طور بالقوه داستان بیشتری برای بازی به عنوان یک کل نتیجه خواهد داد.

شرحی ارائه نشده است

دیدگاه ما از Soul Hackers 2 مختصر بود، اما با وجود ویژگی‌های فراوانی مانند سنتز و نمایش شیاطین، حتی برای بازیکنانی که آشنایی چندانی با SMT، Persona و نقش Atlus ندارند، کاملاً قابل دسترس به نظر می‌رسد. من بازی می کنم. نبردها واضح و قابل درک هستند، در حالی که به شما برای بازی هوشمندانه و تفکر تاکتیکی پاداش می دهند. اما به نظر می‌رسد جالب‌ترین بخش Soul Hackers 2 این است که بازی به شخصیت‌هایش اختصاص داده می‌شود و فضای زیادی برای سرمایه‌گذاری برای آشنایی با تیم و دنیایی که در آن زندگی می‌کنند، دارد.

Soul Hackers 2 در تاریخ 26 آگوست برای پلی‌استیشن 4، PS5، Xbox One و Xbox Series X | S عرضه می‌شود.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.