منو سایت

Sonic Origins بر روی پلتفرم های مختلف در دسترس بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sonic Origins بر روی پلتفرم های مختلف در دسترس بود

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Sonic Team برای تست نسخه ریمستر چهار بازی کلاسیک سونیک بر روی مجموعه ای از پلتفرم های مدرن، بازی Sonic Origins را منتشر کرده است.

Sonic Origins مجموعه ای از چهار بازی کلاسیک سونیک است که در آن می توانید نسخه ریمستر شده Sonic the Hedgehog، Sonic the Hedgehog 2، Sonic CD و Sonic the Hedgehog 3 & Knuckles را تجربه کنید. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های Nintendo Switch، PC، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox S Series و Xbox X Series در دسترس است.

اگرچه آثار موجود در Sonic Origins از نظر ظاهری مشابه نسخه اصلی هستند، اما با یک موتور Retro با وضوح بالا بازسازی شده اند. هنگام تجربه Sonic Origins می توانید از دو حالت مختلف استفاده کنید. حالت اول که با نام Anniversary شناخته می شود، از نمایشگرهای عریض پشتیبانی می کند و عمری بی پایان دارد.

برخلاف حالت کلاسیک، از نسبت تصویر 4: 3 استفاده می کند و تعداد محدودی زندگی را به شما می دهد. از دیگر ویژگی‌های Sonic Origins می‌توان به حالت داستانی اشاره کرد که هر چهار افکت را با استفاده از فاجعه‌های متحرک به هم متصل می‌کند، حالت Boss Rush و حالت Mirror که مراحل را معکوس می‌کند.

Sonic Origins Sonic Origins

بازی Sonic Origins دارای امکانات اضافی مختلفی است

کار در بازی Sonic Origins چالش های مختلفی دارد که با تکمیل آنها سکه دریافت خواهید کرد. با این سکه ها می توانید موسیقی، تصاویر هنری، ویدئو و مواردی از این دست را در قسمت موزه ها پخش کنید. علاوه بر این، با خرید بسته‌های الحاقی بازی Sonic Origins، می‌توانید موسیقی چالش‌برانگیزتری را از سایر بازی‌های Sonic از جمله Sonic Spinball دریافت کنید.

نظر شما در مورد عرضه Sonic Origins چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا با انتشار نسخه ریمستر بازی های کلاسیک موافق هستید یا ترجیح می دهید آثار جدیدی منتشر شود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt