منو سایت

Sonic Origins با یک ریمستر از چهار بازی کلاسیک Sonic ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sonic Origins با یک ریمستر از چهار بازی کلاسیک Sonic ارائه شد

شرکت در حال حاضر به مناسبت سی و یکمین سالگرد تولد مجموعه بازی سونیک جزئیات مربوط به Sonic Origins، مجموعه بازسازی شده از Sonic 1 تا 3 و Sonic CD. آشکار شد. انتظار پورت بازی های کلاسیک سگا را نداشته باشید، اما شاهد تغییراتی در این بازی ها هستیم. عناوین Remaster Classic Sonic با جلوه های بصری و گرافیک بازی بهبود یافته برای کنسول های امروزی منتشر شده است و بازیکنان می توانند تروفی های جدیدی را دریافت کنند و حالت های مختلف را با ظاهری جدید امتحان کنند.

طبق آخرین اخبار بازی، Sonic Origins به بازیکنان این امکان را می دهد که بین حالت های کلاسیک و سالگرد انتخاب کنند. در حالت کلاسیک می توانید همان بازی اصلی را با ابعاد تصویر اصلی تجربه کنید و هیچ تغییری در این بازی ها وجود ندارد. در حالت دوم بازی با وضوح تمام صفحه کار می کند و همچنین میزان جان سونیک بی نهایت است پس در نقاط سخت بازی نگران مرگ سریع نباشید.

Sonic Origins به شما این امکان را می دهد که در چهار بازی، شخصیت های مختلف از جمله Sonic، Tailes و Knuckles را کنترل کنید تا بتوانید تمام قسمت های بازی را با شخصیت های مختلف مرور کنید و شانس تجربه کامل را داشته باشید. با این حال سگا سه بازی اول این سری را در بسته های مختلف عرضه کرد. Sonic CD از سال 2011 دوباره منتشر نشده است. مشخص نیست که کدام نسخه از بازی منتشر خواهد شد و آیا نسخه ژاپنی با موسیقی خاص و روندهای غنی تر در دسترس خواهد بود یا خیر.

Sonic Origins بازی Sonic

محتوای جانبی Sonic Origins

سگا شامل مکمل های مختلفی برای Sonic Origins است. به عنوان مثال، بسته الحاقی اصلی 100 سکه اضافی به همراه حالت Mirro خواهد داشت. پک پریمیوم یازده مرحله جدید با انیمیشن های مختلف و همچنین امکان کنترل دوربین و موسیقی را ارائه می دهد. در نهایت بسته ای از موسیقی کلاسیک با 73 آهنگ از بازی های کنسول اولیه سگا مگا درایو و جنسیس گنجانده شده است. بازیکنان می توانند این بسته ها را با هزینه اضافی خریداری کنند.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. ساده ترین راه برای دریافت تمامی بسته های الحاقی، خرید نسخه Digital Deluxe است که شامل تمامی محتوای بازی است. این نسخه از بازی شامل عناوین زیر به همراه تمامی بسته های الحاقی می باشد. لازم به ذکر است که Sonic Origins از قفل Denovo استفاده می کند و در نتیجه شکستن آن برای گروه های معمول غیرممکن است و در نتیجه پای بازی آزاد نخواهد شد.

  1. سونیک جوجه تیغی
  2. Sonic the Hedgehog 2
  3. سی دی سونیک
  4. Sonic the Hedgehog 3
  5. Sonic & Knuckles

بازی Sonic Origins Sonic Remaster

نسخه استاندارد ریمستر سونیک 40 دلار قیمت دارد. نسخه کامل با محتوای کامل نیز 45 دلار قیمت دارد. منتظر انتشار بازی Sonic Origins در 23 ژوئن (2 ژوئیه) برای رایانه های شخصی، پلی استیشن، ایکس باکس و سوییچ باشید.

منبع: TheVerge