منو سایت

Sonic Frontiers: همه چیزهایی که می دانیم و می خواهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sonic Frontiers: همه چیزهایی که می دانیم و می خواهیم

Sonic Frontiers: همه چیزهایی که می دانیم و می خواهیم

امسال سال خوبی برای Sonic the Hedgehog است. The Blue Blur و طلسم سگا قبلاً یک دنباله فیلم با بودجه کلان دریافت کرده اند و در حال آماده شدن برای یک بازی تلفیقی هستند، اما به نظر می رسد بخش مرکزی سال Sonic Frontiers است – یک پروژه بلندپروازانه جدید سه بعدی Sonic که دارای برخی از بهترین استعدادها است. از گذشته بازی های صوتی جزئیات بازی جدید سونیک تا کنون کمیاب است، اما انتظار می‌رود که با آماده شدن آن برای تسریع انتشار در اواخر سال 2022، چیزهای بیشتری ببینیم. در اینجا همه چیزهایی است که می‌دانیم و امیدواریم ببینیم، از Sonic Frontiers.

سونیک جدید “منطقه باز”.

به نظر می رسد بازی جدید سونیک با اولین تصویر خود ارتعاشات Breath of the Wild را تحریک کرده است و سونیک را نشان می دهد که روی صخره ای مشرف به زمینی وسیع ایستاده است. این نشان دهنده جهت این بازی بود که سگا آن را رویکردی الهام گرفته از منطقه باز می نامد.

در حال پخش: رونمایی از تریلر Sonic Frontiers جوایز بازی 2021

به جای یک سری مراحل که از طریق آن سونیک به سفر خود سرعت می بخشد، Sonic Frontiers در جزایر استارفال اتفاق می افتد. منطقه جدید یک منطقه جهان باز گسترده است که از جنگل ها، آبشارها و بیابان ها تشکیل شده است. یک تیزر اولیه برخی از محافل را به همراه یک جلسه بزرگ با رئیس نشان داد. سگا به طور دقیق توضیح نداده است که چگونه عناصر سنتی سونیک مانند حلقه ها، مراحل جایزه و باس فایت ها در این زمینه جدید کار خواهند کرد.

هدف بالا

ظاهرا سگا قصد دارد این یک بازی معتبر سونیک باشد. ساختار جهان باز نشان دهنده یک تغییر عمده در بازی های سونیک است. و او می خواهد که نتایج بررسی ها با این جاه طلبی مطابقت داشته باشد. در پرسش‌ها و پاسخ‌های اخیر سرمایه‌گذاران، هاروکی ساتومی، مدیرعامل سگا و کویچی فوکازاما، مدیر مالی شرکت، در مورد اهداف این شرکت برای کیفیت بازی پرسیده شد. مدیران گفتند که تیم سخت تلاش می کند تا کیفیت بازی را بهبود بخشد، تا جایی که نمرات بالایی دریافت می کند و تبدیل به نشریه ای می شود که باید خریداری شود.

البته، بسیاری از بازی‌ها برای نتایج بالا تلاش می‌کنند – هیچ توسعه‌دهنده یا ناشر عمداً اشتباه نمی‌کند. اما برای مدیران سگا غیرمعمول است که چنین هدف بلندپروازانه ای را تعیین کنند، و به ویژه انجام آن در ملاء عام.

Developers Developers Developers

همان‌قدر که سگا می‌خواهد Sonic Frontiers به ​​موفقیت بزرگی دست یابد، برخی از موفق‌ترین توسعه‌دهندگان سونیک خود را در این پروژه شامل می‌شود. تیم سونیک ژاپن در حال توسعه این پروژه به رهبری موریو کیشیموتو است. کیشیموتو مدیر Sonic Lost World، Sonic Forces و Sonic Colors بود – دومی در جامعه طرفداران بسیار مورد تحسین قرار گرفت تا اطمینان حاصل شود که به زودی مجدداً پلتفرم های مدرن عرضه می شوند.

تاریخ انتشار

سگا تاریخ انتشار خاصی را برای Sonic Frontiers تعیین نکرده است. تا کنون، ما فقط یک پنجره راه اندازی در پایان سال 2022 داریم.

دانلود محتوا

سگا از زمان عرضه Sonic Frontiers هیچ بارگیری یا برنامه تعمیر و نگهداری دیگری را اعلام نکرده است.

چیزی که ما می خواهیم

سریع نیاز دارید

سرعت بخشی ضروری از هویت سونیک است، اما ما می خواهیم ببینیم که این ایده در این زمینه بازی جدید چگونه بیان می شود. در حالی که بازی‌های دوبعدی آنقدر سریع به پینگ‌پنگ سونیک در اطراف صحنه می‌پردازند که به سختی می‌توانید از پس موانع برآیید، بازی‌های سه‌بعدی بیشتر از سبک بازی‌های مسابقه‌ای پشت سرتان با تعدادی بلوم برای شیک نگه داشتن آن استفاده کرده‌اند. قرار دادن شخصیت در یک دنیای باز فرصت ها و چالش های جدیدی را برای سرعت مشخصه او ایجاد می کند. بازی باید به شما این امکان را بدهد که آزادی حرکت از یک مکان به مکان دیگر را با سرعتی باورنکردنی احساس کنید و در عین حال راه هایی برای جلوگیری از از دست دادن حرکت در موانع تصادفی بیابید.

فقط سونیک لطفا

گروه گسترده ای از همراهان حیوانی سونیک، نمایش را به دلیل کیفیت نابرابر آن سرزنش کردند. و در حالی که این انتقاد همیشه منصفانه نیست – هی، گربه بزرگ را رها کنید، به کسی آسیب نرسانده است – هنوز هم درست است که چنین بازیگران پراکنده ای می توانند بازی را از تمرکز خارج کنند و حواس را از آنچه قرار است منحرف کنند. متفاوت: سرعت او این جهان باز مفهومی دشوار برای اتصال تنها به یک شخصیت بازی خواهد بود، پس بیایید آن را با هیچ کس دیگری رقیق نکنیم. ممکن است شخصیت های اصلی مانند Tails و Knuckles ظاهر شوند، اما بازی باید بر روی Sonic تمرکز کند.

به Super Sonic بروید

بازی‌های جهان باز می‌توانند عالی باشند، اما می‌توانند از هویت خاصی از سرعت و طراحی رنج ببرند، که نتیجه‌گیری را خالی می‌کند. اگر قرار است سونیک وارد چنین قلمرویی شود، کاری عالی برای آخرین بازی انجام دهید که آن را به یاد ماندنی و منحصر به فرد می کند. برای مثال، یک تخم مرغ شکسته مرگ را به طور قابل توجهی تغییر دهید، یا با باز کردن قفل Super Sonic، یک ابزار خزنده کاملاً جدید به شما ارائه دهید. این به بازی کمک می‌کند تا احساس کند که به جای صاف ماندن، به اوج می‌رسد.

تخریب سلاح ها

معلومه که شوخی میکنیم

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.