منو سایت

Sonic Frontiers شامل یک درخت مهارت، تجربه و یک سیستم پاری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sonic Frontiers شامل یک درخت مهارت، تجربه و یک سیستم پاری است

Sonic Frontiers شامل یک درخت مهارت، تجربه و یک سیستم پاری است

Sonic Frontiers قرار است شبیه هیچ بازی قبلی در تاریخ طولانی Blue Blur نباشد، با تاکید بیشتر بر نبرد و کاوش در آنچه سگا به عنوان یک بازی اکشن سه بعدی با “منطقه باز” توصیف می کند.

جزئیات جدید در مورد Sonic Frontiers از طریق یک بررسی عملی انحصاری IGN به دست می‌آید که سیستم رزمی عمیق‌تری نسبت به آنچه طرفداران سونیک به آن عادت دارند نشان می‌دهد. در Sonic Frontiers، سونیک توانایی جلوگیری از حملات دکمه ای و همچنین دفع آنها را خواهد داشت. این توانایی‌ها برای برخی از رویارویی‌های عظیم جدید با باس‌ها در دنیای باز بازی، که IGN آن را «نزدیک به Shadow of the Colossus در مقیاس خود» توصیف می‌کند، مفید خواهد بود. شکست دادن دشمنان برنده Sonic EXP خواهد بود، که سپس می توان از آن برای سرمایه گذاری امتیاز در درخت مهارت و باز کردن توانایی های جدید استفاده کرد.

در حال پخش: رونمایی از تریلر Sonic Frontiers جوایز بازی 2021

در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که Sonic Frontiers را یک بازی جهان باز به همان شیوه Legend of Zelda: Breath of the Wild بنامیم، تاکاشی ایزوکا، رهبر تیم Sonic ترجیح می دهد آن را “منطقه باز” بنامد. دنیای Sonic Frontiers به ​​گونه ای اسرارآمیز طراحی شده است، زیرا بازیکنان پازل هایی را کشف و حل می کنند، که به نوبه خود بیشتر نقشه جهان را نشان می دهد. یکی از راه‌هایی که سونیک می‌تواند پازل‌ها را حل کند، قابلیت Cyloop جدید آن است که به سونیک اجازه می‌دهد تا دایره‌هایی را در اطراف اجسام بکشد تا با آنها تعامل داشته باشد و همچنین می‌توان از آن در جنگ استفاده کرد. در طول مسیر، Sonic می تواند با عناصر پلت فرم صوتی کلاسیک مانند ضربه گیرها و ریل های پراکنده در سراسر محیط درگیر شود یا در فضای باز با دشمنان مبارزه کند.

اما Sonic Frontiers فقط فضاهای باز و بزرگ آن نیست. تعقیب باس‌های ماوراء طبیعی، درگاه‌هایی را به روی آنچه IGN توصیف می‌کند به‌عنوان «مرحله‌های به‌اندازه خطی» می‌گشاید، که بیشتر یادآور بازی‌های سونیک سه بعدی قبلی است، که هر کدام اهداف عملکردی بیشتری دارند، مانند جمع‌آوری تعداد مشخصی حلقه‌های قرمز یا تکمیل یک مرحله در یک مرحله. زمان مشخص. در بررسی IGN می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این بازی بخوانید.

Sonic Frontiers که در ابتدا برای اکران در سال 2021 برنامه ریزی شده بود، اکنون برای تعطیلات 2022 برنامه ریزی شده است. به گفته مدیران سگا، هنگامی که وارد شد، سگا امیدوار است که به خوبی مورد بازبینی قرار گیرد، زیرا امتیازات بالا می‌تواند این عنوان را به یک بازی ضروری برای خرید تبدیل کند و با فروش هم‌افزایی ایجاد کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.