منو سایت

Sonic Frontiers به ​​دلیل اعتراض طرفداران تاخیر نخواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sonic Frontiers به ​​دلیل اعتراض طرفداران تاخیر نخواهد داشت

تاکاشی ایزوکا، مدیر سونیک به اعتراض هواداران به این بازی واکنش نشان داد بازی مرزهای صوتی وی رسما اعلام کرد که این دیدار به تعویق نخواهد افتاد. او معتقد است که مخاطب فرمت جدید سونیک را درک نمی کند و آن را درک نمی کند. سگا هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن Sonic Frontiers ندارد و اعتراض طرفداران بر تصمیم بزرگ این شرکت تأثیری ندارد.

به گزارش پارسی گیم، هشتگ Sonic Frontiers از ماه گذشته به تعویق افتاد و بسیاری از بازی جهان آزاد سونیک انتقاد کردند. طرفداران قدیمی نوشتند که بازی را دوست ندارند و دنیای موجود خالی از محتوا است. عده ای از گرافیک بازی انتقاد کرده اند و معتقدند برای رفع مشکلات بازی باید مدتی به تعویق بیفتد. با این حال، سگا مخالف است.

تاکاشی ایزوکا، مدیر تیم سونیک در مصاحبه با VGC به این انتقادات پاسخ داد. او گفت: «این اظهارات چندان عجیب نیست. می دانیم که همه به نوعی به تریلری که تماشا کردند واکنش نشان دادند. آنها ظاهر می شوند و چون این نوع جدید از بازی را درک نمی کنند، سعی می کنند آن را با سایر بازی هایی که دیده اند مقایسه کنند.” مدیر تیم Sonic گفت که Sonic Frontiers یک بازی متفاوت خواهد بود.

وی افزود: ما افراد زیادی را می بینیم که می گویند این بازی شبیه او نیست یا کمی متفاوت است. اما بازی نه این است و نه آن! تیم ما در تلاش است تا یک فرمت جدید برای سونیک ایجاد کند و ما به این فرمت Free Zone می گوییم. این سیستم در هیچ یک از این بازی ها وجود ندارد و امیدواریم بتوانیم گیم پلی منطقه آزاد را از هم اکنون تا زمان راه اندازی آن توضیح دهیم.

Sonic Frontiers به ​​دلیل اعتراض طرفداران تاخیر نخواهد داشت

تریلر بازی Sonic Frontiers منتشر شد

Sega Satisfaction توسط Sonic Frontiers

او همچنین گفت که اگر طرفداران در Gamescom یا Tokyo Game Week شرکت کنند. شما می توانید تجسم بازی را مشاهده کنید. زیرا در حال حاضر ما فقط ویدیوهایی از مردم می بینیم که تخیل خود را در مورد بازی نشان می دهند. VGC همچنین نظر ایزوکا را در مورد هشتگ اخیر و اینکه آیا چنین چیزی باعث تاخیر در Sonic Frontiers می شود را جویا شد. او پاسخ داد که تیم سازنده از بازی فعلی راضی هستند و نیازی به تاخیر نیست:

Sonic Frontiers در دست توسعه است و ما جلسات زیادی با افرادی داشته ایم که عاشق بازی Sonic هستند. ما به بررسی ها گوش دادیم و از افرادی که بازی را دوست داشتند، نظرات عالی دریافت کردیم. اما آنها آن را به طور کامل رها نکردند. فکر می کنیم به نقطه پایانی بازی می رسیم و مردم آن را دوست دارند و می خواهیم هر چه زودتر این بازی را در اختیار هواداران خود قرار دهیم.

او به این نتیجه رسید که تیم توسعه چندین بار در معرض ویروس کرونا قرار گرفته است که مانع از انتشار به موقع Sonic Frontiers شد. اما همه در تلاش هستند تا بازیکنان تعطیلات را وادار کنند تا Sonic را امتحان کنند. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC