منو سایت

Sniper Elite 5 Axis Invasions: آنچه باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sniper Elite 5 Axis Invasions: آنچه باید بدانید

Sniper Elite 5 Axis Invasions: آنچه باید بدانید

Sniper Elite 5 آخرین ورود Rebellion به فرانچایز طولانی مدت تیرانداز از خفا است و تمام گیم پلی چالش برانگیز و حس پاداش عظیمی را که طرفداران می شناسند و دوست دارند را به همراه دارد. اگرچه تا حد زیادی به فرمول تعیین شده پایبند هستیم، اما چندین ویژگی جدید در این تور وجود دارد – و شاید هیچ کدام به اندازه Axis Invasions بازی برجسته نباشند.

مانند مکانیک های هجومی که در بازی هایی مانند Dark Souls یا Deathloop دیده می شود، Sniper Elite 5 Axis Invasions به بازیکن دیگری اجازه می دهد تا به عنوان Sniper Jäger وارد بازی شما شود و با استفاده از مهارت های خاص مختلف شما را تعقیب کند. این اغلب منجر به بازی بسیار شدید گربه و موش می شود که می تواند منجر به تعدادی نتایج دلخراش شود.

در حال پخش: بررسی ویدیوی Sniper Elite 5

اگر به شما حمله شود، با یک دشمن بسیار وحشتناک روبرو خواهید شد، اما شکست دادن آنها در بازی شما می تواند یک دسته XP و گهگاه پوسته های جدید شخصیت ها و اسلحه ها را برای شما به ارمغان بیاورد. با این حال، اگر به بازیکن دیگری حمله کنید و او را بکشید، مجموعه ای از سلاح ها، آیتم ها و پوسته های منحصر به فرد خود را نیز باز خواهید کرد.

عملکرد Axis Invasions را می توان در منوی گزینه ها خاموش و روشن کردبه شما این امکان را می دهد که یک تجربه کاملا انفرادی را انتخاب کنید یا خود را در برابر برخی از مخالفان مرگبار باز بگذارید.

آنچه در مورد تهاجم باید بدانید

به عنوان یک مهاجم، شما به بسیاری از مهارت‌های منحصر به فرد دسترسی دارید که به شما کمک می‌کند هدف خود را ردیابی، خرابکاری و سقوط کنید. در میان این نه مهارت، چهار مهارت مهم وجود دارد که برای موفقیت شما حیاتی است:

حس ششم به شما خواهد گفت که چه زمانی توسط تک تیرانداز متفقین علامت گذاری شده اید. این به شما امکان می‌دهد بدانید که موقعیت مکانی شما به خطر افتاده است و باید موقعیت خود را تغییر دهید تا برای حریف خود سقوط بهتری داشته باشید.

تیزبین باشید به شما امکان می دهد تا آگاهی بیشتری را به سربازان هوش مصنوعی در نزدیکی خود اضافه کنید تا بتوانند سریعتر از حضور دشمن شما آگاه شوند. این می تواند بسیار مفید باشد زمانی که شخصی که به آن حمله می کنید در کمین است و کمی فضای اضافی برای تنفس به شما می دهد.

با تشکر از چشمان عقابسربازان محور که حریف شما را می بینند به طور خودکار آخرین مکان شناخته شده خود را گزارش می دهند و به شما ایده خوبی می دهد که کجا را نگاه کنید. فقط نگران نباشید – یک بازیکن واقعاً باتجربه می تواند در منحرف کردن توجه شما به این مکان در حالی که یک فرار شگفت انگیز انجام می دهد خوب باشد تا بتواند مخفیانه پشت سر شما بیاید.

تله سیمی بهترین دوست شماست زیرا به شما امکان می دهد از تلفن های هجومی مختلفی که در ساختمان های اطراف نقشه قرار دارند عکس بگیرید. اگر دشمن شما به این تلفن‌ها برسد، می‌تواند برای اطلاعات تماس بگیرد و موقعیت مکانی شما را فاش کند، بنابراین مطمئن شوید که از این مهارت به خوبی استفاده می‌کنید. همچنین مراقب گوش خود باشید، زیرا انفجار تله می تواند دقیقاً به شما هشدار دهد که هدف شما کجاست.

با در نظر گرفتن این مهارت‌ها، بهترین استفاده را از آن‌ها داشته باشید، در حالی که تا حد امکان مخفی می‌مانید و هر زمان که ممکن است در نزدیکی سایر سربازان محور قرار بگیرید تا بهتر با هم ترکیب شوند. اگر متوجه شدید که باید به ساختمان جدیدی بروید که ممکن است شما را برای مدت کوتاهی آشکار کند، ممکن است گاهی بخواهید به آرامی و به صورت روباتیک راه بروید تا خود را شبیه یک دشمن هوش مصنوعی جلوه دهید.

وقتی بالاخره هدف خود را پیدا کردید، از صحبت کردن با SMG نترسید اگر آنها به شما نزدیک هستند. از آنجایی که سربازان هوش مصنوعی اطراف شما در کنار شما هستند، لازم نیست نگران هشدار دادن به کسی باشید و ترس ناشی از آن در واقع می تواند تک تیرانداز دیگر را به رویارویی با دسته ای از دشمنان سوق دهد و هرج و مرج ایجاد کند که می تواند به طور غیر مستقیم آنها را بکشد. با در نظر گرفتن این موضوع، کشتن بی‌صدا و ناگهانی بیشترین پاداش را دارد، بنابراین اگر می‌توانید این شلیک تک تیرانداز عالی را به سر ترتیب دهید، بیایید آن را پاره کنیم.

آنچه در مورد تهاجم باید بدانید

مورد حمله قرار گرفتن می تواند یک موقعیت ترسناک باشد، زیرا یک مهاجم با تجربه می تواند حواس شما را از دور منحرف کند یا بی سر و صدا به شما نزدیک شود. این بدان معناست که شما باید برای یافتن دشمن خود به سلیقه و اطلاعات محدود خود تکیه کنید، در حالی که مطمئن شوید به جای نشستن بدون انتظار برای نزدیک شدن، به طور نسبتاً ثابتی در حال حرکت هستید.

این آخرین نکته بسیار مهم است زیرا، اگرچه ممکن است در ابتدا با ایجاد محیطی با تله‌ها و نقاط ورودی محدود، بیشترین احساس امنیت را داشته باشید. ماندن طولانی مدت در یک مکان باعث جریمه کمپینگ می شود. این در ابتدا به تک تیرانداز دشمن در مورد موقعیت شما هشدار می دهد، اما اگر به کمپ در این منطقه ادامه دهید، در نهایت به طور خودکار کشته خواهید شد و به مهاجم خود یک پیروزی ناشایست را خواهید داد، که حداقل ممکن است احساس ناخوشایندی داشته باشد.

شما یک گزینه ردیابی دارید تلفن برای تهاجمکه در هر نقطه از نقشه ساختمان ها یافت می شوند و اطلاعاتی در مورد موقعیت مهاجم در اختیار شما قرار می دهند، اما در نظر داشته باشید که می توان آنها را خراب کرد. اگر یک مزاحم گوشی را بگیرد، منفجر می‌شود و موقعیت مکانی شما را به شما هشدار می‌دهد، و اگر واقعاً نزدیک باشد، می‌تواند منجر به مرگ ناگهانی و غیرمنتظره شود، زیرا سعی می‌کنید دوباره جهت‌گیری کنید.

مواظب اون هم باش استفاده بیش از حد مکرر از تلفن ها برای تهاجم در واقع باعث می شود که تک تیرانداز مهاجم موقعیت شما را بیاموزدکه می تواند شما را در شرایط سختی در مقابل یکدیگر قرار دهد که می تواند به نوعی بن بست ناخوشایند منجر شود. به عبارت دیگر، در صورت امکان، از اطلاعاتی که برای اولین بار دریافت می‌کنید بیشترین بهره را ببرید و تمام تلاش خود را برای ورود و کشتن به کار ببرید.

در نهایت، Axis Invasions نیز می‌تواند هنگام بازی co-op رخ دهد. داشتن این مجموعه چشم‌های اضافی زمانی که مهاجمان در بازی شما ظاهر می‌شوند بسیار ارزشمند است و همه چیز را برای تک‌تیرانداز دشمن استرس‌زاتر می‌کند، که اکنون باید راهی برای گول زدن هر دوی شما پیدا کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.