منو سایت

Sniper Elite 5: هر آنچه که باید بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sniper Elite 5: هر آنچه که باید بدانید

Sniper Elite 5، جدیدترین نسخه از سری Rebellion تیراندازان سر و اشعه ایکس، پیش روی ماست. اگر این اولین بازی Sniper Elite شما است یا از کهنه کار این سری هستید، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد Sniper Elite 5 بدانید آمده است.

طرح و تنظیم

اکشن Sniper Elite 5 در سال 1944 و در اوج جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد. متفقین یک توطئه مخفی نازی ها با اسم رمز Projekt Kraken را کشف کردند که جریان جنگ را به نفع محور تغییر می داد. با بازی دوباره به عنوان تک تیرانداز آمریکایی کارل فیربرن، به فرانسه جنگ زده می روید، با نیروهای مقاومتی که از سرزمین خود دفاع می کنند در تماس خواهید بود و پروژه Kraken را قبل از اینکه خیلی دیر شود نابود کنید. همانطور که مشخص است، کراکن یک عملیات بزرگ‌تر نازی‌ها برای حمله به آمریکا است، که تأثیر منفی زیادی در روز D دارد تا مواضع دشمن را در تهاجم برنامه‌ریزی‌شده قبل از آشکار شدن و قرار گرفتن در این توطئه بزرگ‌تر، نرم کند.

در حال پخش: پیش نمایش Sniper Elite 5 – Killer Sandbox

گیم پلی: چه چیزی متفاوت است؟

از نظر گیم‌پلی، بله، شما همچنان به سر نازی‌ها شلیک می‌کنید (یا جای دیگر) و دوربین‌های خونین کشتار با اشعه ایکس را دریافت خواهید کرد، درست مانند بازی‌های قبلی Sniper Elite، اما تیم Rebellion تغییرات و اضافات زیادی ایجاد کرده است. برای قسمت پنجم

اسلحه ها برای بازی دوباره طراحی شده اند و تعدادی گزینه سفارشی سازی برای هر کدام وجود دارد. اکنون همه آنها مناظر آهنی دارند که می توانید دست اول آنها را ببینید. هر سطح دارای تعدادی میز است که نه تنها قفل ضمیمه های مختلف سلاح های شما را باز می کند، بلکه به شما امکان می دهد آنها را مطابق میل خود شخصی سازی کنید. تعویض دید، بشکه، منیزیم، نوع مهمات و لوازم به دلخواه. چهار آمار وجود دارد که تحت تأثیر قرار می گیرند: قدرت، سرعت شلیک، تحرک و کنترل. طبق Rebellion، بیش از 200 اسلحه برای باز کردن وجود دارد، به این معنی که می‌توانید آن‌ها را مخلوط کنید تا تعادلی را پیدا کنید که مناسب‌تر است. Sniper Elite 5 دارای طیف گسترده ای از سلاح های کلاسیک جنگ جهانی دوم مانند M1903 Springfield و Karabiner 98 و همچنین نمونه های آزمایشی از جمله اسلحه تک تیرانداز SREM-1 Enfield و مسلسل دستی BSA Welgun است. نه تنها سلاح شما برای گرفتن این عکس های مهم مهم است، بلکه عوامل دیگری مانند باد، جاذبه و ضربان قلب کارل نیز مهم است.

Sniper Elite 5 بیشتر عمدی طراحی شده است تا طیف وسیعی از سبک های بازی را پوشش دهد تا بازی مجدد را تشویق کند، اما چرخه اصلی گیم پلی یکسان باقی می ماند: مشاهده، برنامه ریزی و اجرا. سبک های رایج بازی مخفی کاری، قدرت، سرعت و کنترل هستند و در حال حاضر حتی گزینه های غیر کشنده نیز وجود دارد. در طول ماموریت ها اسرار را کشف خواهید کرد که می تواند اهداف شما را تغییر دهد یا مسیرهای جدیدی را باز کند و مناطق شروع را که در اطراف نقشه ها مرتب شده اند باز کند.

سطوح دشواری بالاتر مانند Hard و Authentic قسمت اعظم بازی را تغییر می دهد و کارهایی مانند اضافه کردن افت گلوله بیشتر، کاهش شارژ مجدد فعال، افزایش قرار گرفتن در معرض باد، و کاهش HUD، غیرفعال کردن رادار، و خاموش کردن گزینه را انجام می دهد. برای بزرگنمایی بیشتر هنگام نگاه کردن به اپتیک. و حبس نفس این باید علاقه مندان به mil-sim را خوشحال کند. از سوی دیگر، گزینه‌های دسترسی زیادی مانند حالت‌های کوررنگی، کمک به هدف‌گیری حتی با ماوس و صفحه‌کلید، و گزینه‌های رنگ متن وجود دارد.

این تیم با تعدادی از موزه‌های بریتانیا، از جمله موزه جنگ امپراتوری و انبارهای اسلحه سلطنتی (هی، این مکان آشنا به نظر می‌رسد) برای ثبت تصاویر مرجع از سلاح‌ها، و همچنین ضبط صدای پرتاب‌های آن‌ها برای اطمینان از آنها کار کرده است. تا آنجا که ممکن است به واقعیت واقعی به نظر برسد.

وقتی صحبت از اندازه کارت به میان می‌آید، Rebellion Sniper Elite 5 را بزرگ‌ترین و «غیرعامل‌ترین» کارت‌های تاریخ این سری می‌نامد. برای کمک به شما در دور زدن فضاهای وسیع، تراورس دوباره طراحی شده است تا کارل بتواند سر بخورد، حرکت کند، بالا برود و حتی از اطراف بالا برود. برای کمک به همه‌جانبه‌تر کردن نقشه‌ها، Rebellion از تکنیکی به نام فتوگرامتری استفاده می‌کند: به‌جای اینکه یک هنرمند از ابتدا ساختمان‌ها را مدل‌سازی کند، توسعه‌دهندگان صدها عکس می‌گیرند و سپس به برنامه‌ای ارسال می‌شوند که سپس یک مدل سه‌بعدی را بیرون می‌ریزد و سپس آن را تمیز می‌کند و درون آن قرار می‌دهد. بازی. تیم توسعه از شمال فرانسه، بریتانی، نرماندی و کاله بازدید کرد و همچنین امضاها و پناهگاه هایی را که هنوز از جنگ جهانی دوم باقی مانده بود، بررسی کرد.

قبلاً به دوربین قتل اشاره کردم و بله، این دوربین بازگشته است، با Rebellion تمام تلاش خود را می کند تا آن را به واقعی ترین نسخه تبدیل کند. هنوز هم تصاویر وحشتناک اشعه ایکس از گلوله هایی که از جمجمه های نازی ها عبور می کنند دریافت خواهید کرد، اما اکنون گلوله ها می توانند به طور غیرقابل پیش بینی منحرف شوند. و اگر به دست آوردن یک تفنگ تک تیرانداز کافی نبود، SMG و تپانچه‌ها و چاقوها و تله‌ها آن را فعال می‌کنند.

شرحی ارائه نشده است

چند نفره

اگر می خواهید در این عمل شرکت کنید، نترسید: می توانید Sniper Elite 5 را در یک تعاونی اداره کنید. این بازی حتی دارای یک بازی متقابل است، بنابراین مهم نیست که شما روی کدام پلتفرم هستید. برای تشویق کار تیمی، می توانید به بازیکن دیگر دستور بدهید، اقلام و مهمات را به اشتراک بگذارید و حتی با یکدیگر رفتار کنید. همچنین یک حالت گروهی تعاونی به نام Survival وجود دارد که در آن شما و سه نفر دیگر می توانید با همکاری یکدیگر امواج دشمنان را نابود کنید. کار تیمی باعث ایجاد رویا می شود.

اما اگر خیلی کم به نظر می رسد … برای سلیقه شما خوب است، شاید حالت تهاجم در خیابان شما باشد. حالت تهاجم دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد: شما وارد بازی شخص دیگری می شوید و نقش Axis Sniper را بر عهده می گیرید و می توانید از دشمنان در بازی برای کمک به ردیابی بازیکن میزبان استفاده کنید. اگر موفق شوید، اگر بتوانید بازیکن میزبان را بکشید، با اسلحه، آیتم ها و باز کردن قفل پوست پاداش دریافت خواهید کرد. اما میزبان کاملاً آسیب پذیر نیست: هر سطح دارای تعداد مشخصی تلفن نفوذ است که می توانید از آنها برای پیدا کردن آخرین مکان شناخته شده مهاجم استفاده کنید. اگر تک تیرانداز مهاجم را نابود کنید، تعدادی جوایز دریافت خواهید کرد. می‌توانید هر زمان که بخواهید حالت تهاجم را خاموش کنید، اما اگر با آن بازی کنید، XP بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر می‌خواهید دوستان بیشتری را در این سرگرمی به دست آورید، حالت‌های معمولی Sniper Elite مانند حالت رایگان برای همه، تطابق تیم و بدون کراس اوور، و همچنین حالت جدید 4v4v4v4 به نام Squad Match وجود دارد. سایر موارد جدید اضافه شده شامل مواردی مانند Lures است که می توانید از آنها برای فریب بازیکنان دشمن استفاده کنید تا فکر کنند در جایی هستید که نیستید و Drop Droppers که بدیهی است آیتم های عالی را در اختیار شما قرار می دهد، اما همچنین دشمنان را در شعاع 50 متری تعیین می کند.

در بازی‌های قبلی Sniper Elite، پیشرفت شما برای چندنفره و تک‌نفره به اشتراک گذاشته می‌شد، اما اکنون هر کدام قفل‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. چند نفره مزایای خاص خود را دارد که با یک بازیکن به اشتراک گذاشته نمی شود و بین پنج کلاس مختلف تقسیم می شود. سپس می توانید با انتخاب مزایا و کلاس ثانویه، هر کدام را به دلخواه شخصی سازی کنید.

DLC

از نظر محتوای قابل دانلود، Sniper Elite 5 دارای یک پاس فصلی است که مجموعه ای از موارد اضافی را باز می کند، از جمله دو ماموریت مبارزاتی، دو بسته سلاح، دو بسته پوست شخصیت و شش بسته سلاح.

بستر، زمینه

Sniper Elite 5 تقریباً روی تمامی کنسول‌های خانگی از جمله پلی‌استیشن 4 و 5، ایکس‌باکس وان، سری اس و سری ایکس عرضه خواهد شد و در استیم و مایکروسافت استور در دسترس خواهد بود. اگر مشترک Xbox Game Pass هستید، نسخه استاندارد بازی در روز اول وارد سرویس می شود، پس لذت ببرید. Rebellion فاش کرده است که هنوز برنامه خاصی برای بازی نینتندو سوییچ وجود ندارد، اما Sniper Elite 4 در نهایت موفق شد، بنابراین من دست‌هایم را روی هم می‌گذارم و دنباله آن نیز همین کار را خواهد کرد.

تاریخ عرضه و قیمت

Sniper Elite 5 در 26 می منتشر می شود و اگر به دنبال نسخه فیزیکی آن هستید، گزینه های شما محدود به پلی استیشن و ایکس باکس است، اما بسته های مختلف بسته به موارد اضافی که می خواهید، در دسترس هستند.

نسخه استاندارد با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه های پلی استیشن، ایکس باکس و ویندوز استور به فروش می رسد، اما اگر آن را از Rebellion Shop یا Steam تهیه کنید، 10 دلار ارزان تر است. خرید نسخه رایانه شخصی از Rebellion Shop یک رمان گرافیک دیجیتال را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

نسخه Deluxe 89.99 دلار برای PlayStation، Xbox و Windows Store و 79.99 دلار برای Rebellion shop و Steam است و در صورت خرید بازی از Rebellion Shop، کارت بازی فصلی و همچنین یک رمان گرافیکی دیجیتال در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر می‌خواهید روی رایانه بازی کنید، فروشگاه Rebellion دارای چند بسته انحصاری اضافی است. بسته Cadet با کد Steam نسخه Deluxe، یک پیراهن انحصاری، یک رمان گرافیکی و یک برچسب 99.99 دلاری ارائه می شود. با قیمت 129.99 دلار، می‌توانید کیت Marksman را دریافت کنید که با نسخه Deluxe برای رایانه، ژاکت بمب‌افکن، رمان گرافیکی، فنجان میناکاری شده و برچسب همراه است.

پیش‌سفارش هر نسخه از بازی، یک ماموریت جایزه برای شما فراهم می‌کند که در آن هیتلر را در عقب‌نشینی کوهستانی Berghoff و یک اسلحه سرکوب P.1938 می‌کشید.