منو سایت

Sniper Elite 5 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sniper Elite 5 منتشر شد

استودیو Rebellion پس از انتشار توییت جدیدی منتشر کرد Sniper Elite 5 آشکار شد. جدیدترین بازی از سری Sniper Elite با تمرکز بر جنگ جهانی دوم و هدف اصلی آن هیتلر است، در تاریخ 26 می 2022 برای کنسول های بازی پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس خواهد بود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Sniper Elite 5 پس از اولین روز عرضه برای اعضای سرویس Xbox Game فعال خواهد شد. کاربران گیم‌پاس می‌توانند بازی را زمانی که بدون خرید بازی عرضه می‌شود، تجربه کنند. استودیو Rebellion نیز تریلر جدیدی از بازی این رویداد منتشر کرده است [email protected] پس از انتشار بازی Sniper Elite 5 تریلر آن را به نمایش گذاشت و در نهایت فاش کرد شایان ذکر است که این بازی هم برای کنسول های نسل هشتم و نهم و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

Sniper Elite 5 وقایع جنگ جهانی دوم را دنبال می کند و بازیکنان را به سال 1994 و فرانسه می برد. شخصیت اصلی یک جنگجو و تک تیرانداز متخصص آمریکایی است که با نام کارل فیربرن شناخته می شود. بازیکنان باید با مقاومت فرانسه همکاری کنند تا از پیشرفت پروژه مخفی نازی ها جلوگیری کنند. اعضای ارشد حزب نازی پروژه‌ای را دنبال می‌کنند که می‌تواند سرنوشت جنگ را قبل از اتحاد متفقین تهدید کند و اکنون باید متوقف شود.

زمان انتشار بازی Sniper Elite 5

ویژگی های Sniper Elite 5

علاوه بر اعلام تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5، استودیوی سازنده از قابلیت های فنی جدیدی نیز رونمایی کرده است. شماره پنجم این مجموعه با استفاده از فناوری فتوگرامتری مکان هایی کاملا واقعی را با معماری دقیق و دقیق خلق می کند. کارت های موجود نیز پر از جزئیات فراوان است تا بازیکن بتواند از روش های مختلفی برای کشتن هدف استفاده کند. فن آوری فتوگرامتری در سال های اخیر پیشرفت فوق العاده ای داشته است و به مکان ها و شخصیت ها عمق بیشتری بخشیده است.

گفتنی است تمامی مراحل بازی Elite 5 به صورت انفرادی و همکاری قابل تجربه می باشد. این بازی همچنین از حالت جدیدی به نام «Attack» پشتیبانی می‌کند که به بازیکن اجازه می‌دهد تا با سایر بازیکنان وارد بازی شود تا او را تعقیب کنند. در این حالت بازیکن دیگر به هدف اصلی و رقیب تبدیل می شود و در نتیجه دو تک تیرانداز روی نقشه قرار می گیرند و تنها یکی از آنها زنده از نبرد خارج می شود.

Sniper Elite 5 منتشر شد

تریلر معرفی بازی Sniper Elite 5 منتشر شد

دوربین قتل Sniper Elite 5 که به دلیل نمایش صحنه های دلخراش شهرت دارد. ارتقا یافته است. کشتن با مسلسل سبک و تفنگ نیز محفظه کشتار را فعال می کند و صحنه شکستن استخوان و ورود گلوله به بدن با جزئیات منحصر به فردی نشان داده می شود.

بازیکنانی که Sniper Elite 5 را پیش خرید کنند به محتوای Target Fuhrer: Wolf Mountain Mission دسترسی خواهند داشت. این مرحله تهاجم به منطقه کوهستانی محل زندگی هیتلر بود. منتظر بمانید تا بازی در 25 ژوئن 1401 منتشر شود.

منبع: VGC