منو سایت

Sniper Elite 5 از قفل امنیتی Denovo استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sniper Elite 5 از قفل امنیتی Denovo استفاده می کند

تاریخ انتشار بازی Sniper Elite 5 به تازگی توسط استودیوی Rebellion اعلام شده است و شاهد معرفی ویژگی های جدیدی برای این بازی خشن هستیم. این استودیو با به روز رسانی صفحه بازی Steam Sniper Elite 5 و با این حساب قابلیت انتشار، از فعال شدن قابلیت Denovo برای این بازی خبر داد. کرک Sniper Elite 5 از گروه های معمولی وجود ندارد و باید منتظر باشیم تا امپراطور بر این مکانیسم دفاعی غلبه کند.

طبق آخرین اخبار بازی، بازی Sniper Elite 5 در تاریخ 26 می برای کنسول های بازی و کامپیوتر عرضه خواهد شد. آخرین بازی از سری Sniper Elite از نظر گستردگی و دقت مسیر طولانی را طی کرده است و اگرچه از همان چرخه های سنتی کشتار با سلاح های مختلف استفاده شده است. اما این استودیو امید زیادی به موفقیت خود دارد. اگر در صفحه بازی هستید تک تیرانداز نخبه 5 ببینید، می بینید که مکانیزم امنیتی Denuvo در مشخصات بازی مشخص شده است. DRM در همه بازی های رایانه ای رایج است. اما استودیوهای کمتری به دلیل مشکلات احتمالی از Denovo استفاده می کنند.

Denovo Crack Sniper Elite 5

احتمال کم انتشار Sniper Elite 5 فوت

با توجه به اینکه بازی جدید استودیو Rebellion از Denovo استفاده می کند; بعید است که پای Sniper Elite 5 در هنگام عرضه در دسترس باشد. با خروج تیم CODEX و خروج پلازا از عرصه بازی‌های ضربتی، پیش‌آگهی برای راه‌اندازی یک پای جدید پیچیده‌تر شده و نمی‌توان در این مورد اظهار نظر کرد. فقط گروهی که نشان داده شده قادر به شکستن این قفل هستند. او یک ملکه بود. این گروه که در اصل متشکل از یک نفر بود، اخیراً سقوط کرد و یک بازی را تنها با قیمت 500 دلار شکست.

استفاده از قفل Denovo از کرک شدن بازی های بزرگی مانند Far Cry 6 و Guardians of the Galaxy جلوگیری می کند و تنها فرصتی که می توانید پای خود را وارد کنید و این بازی ها را به صورت رایگان امتحان کنید، حذف مکانیسم امنیتی Denovo است. این چیزی است که معمولا یک سال پس از انتشار بازی اتفاق می افتد و به فروش نهایی بازی بستگی دارد. استودیو Rebelion یک گروه مستقل است و کسب درآمد از Sniper Elite 5 برای آنها بسیار مهم است و به همین دلیل از کرک شدن بازی در روزهای اول جلوگیری می کنند.

Sniper Elite 5 از قفل امنیتی Denovo استفاده می کند

تریلر معرفی بازی Sniper Elite 5 منتشر شد

خبر خوب این است که Sniper Elite 5 در روز انتشار برای Xbox GamePas در دسترس خواهد بود، بنابراین می توانید بدون نیاز به خرید بازی، اثر تیراندازی را تجربه کنید. قسمت آنلاین نیز در این حالت فعال خواهد بود و تجربه بازی به صورت کودتا جذابتر از حالت آفلاین است. منتظر انتشار بازی Sniper Elite 5 در ماه مه هستیم.