منو سایت

Snag Mario Strikers Battle League با تخفیف در روز راه اندازی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Snag Mario Strikers Battle League با تخفیف در روز راه اندازی

Snag Mario Strikers Battle League با تخفیف در روز راه اندازی

Mario Strikers: Battle League از راه رسید. بازی فوتبال آرکید امروز 10 ژوئن منتشر شد. اگر نسخه ای را از قبل سفارش نداده اید، ما یک تخفیف انحصاری داریم که به شما امکان می دهد مقدار زیادی از سفارش خود را در دزدی روزانه ذخیره کنید. فقط تایپ کنید کد تبلیغاتی GSMSBL در گیشه و شما دریافت خواهید کرد Mario Strikers: Battle League تنها با 49 دلار.

ما هنوز پیش‌سفارش Mario Strikers: Battle League را در یک خرده‌فروش بزرگ ندیده‌ایم، و محصولات انحصاری سوییچ اخیراً تخفیف‌های معمول Walmart را دریافت نکرده‌اند. و بازی های دست اول نینتندو به طور کلی به دلیل حفظ قیمت کامل 60 دلار برای مدت طولانی شناخته شده اند.

پس از 15 سال وقفه، بالاخره ماریو و دوستانش به میادین فوتبال بازگشتند. بازی Battle League که توسط Next Level Games توسعه یافته است، شامل مسابقات فوتبال 5 به 5 است که جای تعجب نیست که بیشتر به اکشن و هرج و مرج متکی هستند تا بازی شبیه سازی دقیق. می توانید انتظار داشته باشید که تگ مظنونان معمولی را به همراه ماریو مشاهده کنید، از جمله لوئیجی، بوسر، واریو، والویجی، پرنسس هلو و یوشی.

Battle League برخی از ویژگی های رقیب آشنای ماریو را به ترکیب تزریق می کند، مانند پوسته های حمله سبز. حتی می توانید با استفاده از Hyper Strike قدرتمند، دو گل را همزمان به تخته اضافه کنید. از آنجایی که این یک “نبرد” است، بازیکنان از تجهیزات آماده جنگ استفاده می کنند که آمار را تغییر می دهد.

او در بررسی ما از Mario Strikers: Battle League برنده 7/10 شد. استیو واتس منتقد نوشت: «Mario Strikers: Battle League یک بسته باریک است، بدون تنوع زیادی از نظر حالت‌ها و گزینه‌های بازی». اما این بازی از نظر فنی پیچیده‌تر از بسیاری از عناوین ورزشی ماریو است که می‌تواند به بازیکنان اختصاصی آن کمک کند. این ورزش در مورد اثبات مهارت های خود در جلسات حضوری است و این باید کافی باشد، زیرا چیزی بیشتر از این وجود ندارد.”

اگر به دنبال یک سوئیچ چندنفره مناسب‌تر برای خانواده هستید، می‌توانید آن را دریافت کنید Superstars پارتی ماریو با 40 دلار در دزدی روزانه با کد تبلیغاتی GSMPS.

یادداشت سردبیر: مقاله در 10 ژوئن 2022 به روز شد

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.