منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Smite در اواخر این ماه پوسته و موسیقی را برای Slipknot دریافت می کند

Smite در اواخر این ماه پوسته و موسیقی را برای Slipknot دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Smite در اواخر این ماه پوسته و موسیقی را برای Slipknot دریافت می کند

Smite در اواخر این ماه پوسته و موسیقی را برای Slipknot دریافت می کند

Smite، یک MOBA رایگان، فاش کرده است که ممکن است عجیب‌ترین کراس اوور او تا به امروز باشد، و فاش کرد که هر نه عضو فعلی Slipknot به بازی ملحق می‌شوند.

Slipknot که در یک ویدیوی یوتیوب آشکار شد، به شکل 9 پوسته که بین سه خدای مختلف توزیع شده است، به اسمیت می آید. سید ویلسون، کوری تیلور و کریگ جونز پوست های پوزیدون، جیم روت، الساندرو ونچورلا و میک تامسون پوست های چااک و مایکل فاف، جی واینبرگ و دلقک پوست های راجین هستند.

در حال پخش: SMITE x Slipknot – در مه 2022 موجود است!

پستی در وبلاگ Knotfest همچنین نشان داد که رویداد Smite X Slipknot شامل یک بسته موسیقی پویا خواهد بود. بسته موسیقی شامل «دوگانگی»، «روانی اجتماعی» و «شیطان در من» در یک بسته موسیقی خواهد بود. در حالی که بازیکنان اقداماتی مانند کشتن یا نابود کردن اهداف را انجام می دهند، بسته موسیقی بخش های مختلفی از هر آهنگ را پخش می کند و در طول مسابقه می چرخد ​​تا موسیقی تازه بماند.

Smite X Slipknot این ماه در دسترس خواهد بود تبلیغات Smite که به‌روزرسانی 9.5 آن در تاریخ 11 می در ساعت 12:00 PT / 15:00 ET در Twitch انجام خواهد شد. این نمایش باید جزئیات بیشتری را در مورد زمان شروع بازی Slipknot و هزینه تمام عناصر Slipknot ارائه دهد. اسمیت قبلاً کراس اوورهایی را با ویژگی‌های دیگری مانند Transformers، Stranger Things و Teenage Mutant Ninja Turtles انجام داده است. کراس اوورهای قبلی اسمیت به شکل پوسته‌های نبرد پاس عرضه می‌شدند، اما رویداد Slipknot به طور رسمی تایید نشده است که یک پاس نبرد باشد. پاس رزمی فعلی اسمیت قرار است در 17 می به پایان برسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.