منو سایت

Skull & Bones در رده سنی کره جنوبی رتبه بندی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Skull & Bones در رده سنی کره جنوبی رتبه بندی شد

یوبی سافت گزارش مالی اخیر خود را منتشر کرده است بازی جمجمه و استخوان تا آوریل 2023. رده بندی سنی بازی در کره جنوبی نشان می دهد که این بازی در یک قدمی انتشار خود قرار دارد و چرخه های طولانی تولید و توسعه بالاخره به پایان رسیده است. رده بندی سنی بازی به این معنی است که محتوا نهایی شده و یک نسخه برای کمیته سرگرمی کمیته سرگرمی ارسال شده است.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از یکی از کاربران توییتر، رده بندی سنی بازی Skull & Bones در جنوب نهایی شده است و سایت کمیسیون رده بندی و مدیریت کشور روز پنجشنبه تاییدیه سن بازی را منتشر کرد. یعنی توسعه بازی رو به اتمام است و پروژه در حال اجراست. میلیون ها نفر توسط یوبی سافت برای سال ها منتشر شده اند. اما بازی به دلایل مختلف به تعویق افتاد.

رده سنی جمجمه و استخوان

بازی Skull & Bones در یک مرحله

توسعه بازی ماجراجویی دزدان دریایی یوبی سافت ابتدا در سال 2013 آغاز شد. سپس این بازی در E3 2017 رونمایی شد و گفته شد که بازی در اواخر سال 2018 منتشر خواهد شد. پس از آن بازی به سال 2019 موکول شد و شاهد گیم پلی ویدیویی E3‌ بودیم. . انتشار این ویدیو از یوبی سافت بسیاری از افراد را نسبت به تاریخ انتشار بازی مطمئن کرده است. شیوع کرونا تأثیر منفی بر توسعه بازی گذاشت، زیرا تاریخ انتشار به پایان سال 2022. مالی و سپس به پایان مارس 2023 منتقل شد.

رده سنی Skull & Bones اولین نشانه پایان بازی است. ویدئویی با گیم پلی بازی که ماه گذشته توسط Scal & Bones منتشر شد، بخش های مهمی از بازی و تغییرات را نشان می داد. این ویدیو که حدودا شش دقیقه بود. او فضایی شبیه به اقیانوس هند نشان داد. بازی در دوران طلایی دزدان دریایی اتفاق می‌افتد و اگرچه اوایل یک بخش آفلاین وجود داشت. اما گیم پلی بازی به حالت آنلاین و مبارزات چند نفره تغییر کرده است.

Skull & Bones در رده سنی کره جنوبی رتبه بندی شد

گیم پلی جدید Skull & Bones منتشر شد [E3 2018]

گیم پلی بازی به گونه ای است که با خرید یک قایق و شروع به دزدی، مراحل ساخت یک امپراتوری بزرگ برداشته می شود و بازیکن باید کم کم به یک پادشاه دریایی تبدیل شود. هر چه نفرت بازیکن در بین سایر بازیکنان بیشتر شود. ساخت کشتی های بزرگتر و به دست آوردن تجهیزات بهتر امکان پذیر است. یوبی سافت تاریخ انتشار Skull & Bones را برای پایان سال مالی 2023 اعلام کرد.

مدیر مالی Ubisoft در ماه فوریه گفت که این بازی در اولویت آنلاین قرار دارد. یوبی سافت به تازگی فرآیند تست بازی Skull & Bones را راه اندازی کرده است و یک برنامه داخلی شرکت برای اصلاح باگ ها و باگ ها راه اندازی شده است.

منبع: VGC