منو سایت

Skull And Bones چهار ماه به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Skull And Bones چهار ماه به تعویق افتاد

یوبی سافت به طور رسمی انتشار بازی Skull And Bones را چهار ماه به تعویق انداخت. Skull and Bones Pirates، با الهام از بخش دریایی Assassin’s Creed، چندین بار به تعویق افتاده است و سال ها در حال توسعه بوده است. یوبی سافت در حال آماده شدن برای انتشار بازی در نوامبر سال جاری بود، اما تصمیم گرفت تاریخ اصلی را چهار ماه عقب بیاندازد و بازی جدید را در سال آینده در 9 مارس منتشر کند.

بسیاری از بازی‌هایی که قرار بود در ماه نوامبر منتشر شوند، به دلایل مختلف به تعویق افتاد و ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲ تنها به چند عنوان بزرگ تقلیل یافت. به گفته یوبی سافت، تاخیر Skull And Bones برای رفع اشکالات اخیر و تضمین یک تجربه روان است. این بازی قرار بود در سال 2018 عرضه شود و پس از گذشت چهار سال، هنوز خبر تاخیر در انتشار بازی را می شنویم. لازم به ذکر است که Skull and Bones به صورت انحصاری از طریق فروشگاه Epic Games به فروش می رسد.

کند شدن جمجمه و استخوان ها

جمجمه و استخوان دوباره به تعویق افتاد

یوبی‌سافت با انتشار بیانیه‌ای کوتاه زمان عرضه جدید بازی را اعلام کرد: «اگرچه توسعه بازی در این مرحله کامل شده است، زمان بیشتری برای اصلاح و صیقل دادن بازی و متعادل کردن آن بر اساس بازخوردهای دریافتی صرف شده است. این تصمیم درستی برای بازیکنان و تضمین موفقیت بلندمدت بازی در تاریخ 9 مارس 2023 است. این دوره انتشار برای این برند جدید و بسیار خاص مناسب است.

یوبی سافت موفقیت بازی را قطعی می داند و معتقد است موفقیت آن در دراز مدت حتی با تاخیر Skull And Bones تضمین شده است. ناشر بازی همچنین اضافه کرد که تصمیم برای به تعویق انداختن بازی برای آنها بسیار سخت بوده و آنها هیجان زده هستند که ماجراجویی خود را در اقیانوس شروع کنند و در قلب دزدان دریایی امپراتوری بسازند. در نهایت این قابلیت می تواند تجربه بهتری را برای بازیکنان و هواداران فراهم کند. توسعه دهندگان تصمیم گرفتند یک نسخه آزمایشی را منتشر کنند و یک فرصت پنج ماهه ایجاد کنند.

افرادی که علاقه مند به آزمایش Skull And Bones هستند می توانند به زودی نسخه بتای باز Skull And Bones را دریافت کنند. این نسخه برای همه در دسترس خواهد بود و نیازی به خرید بازی نخواهد بود. لازم به ذکر است که بازی Skull and Bones کاملا آنلاین بوده و قسمت های داستانی و تک نفره آن حذف شده است. همچنین بازیکنان در منطقه ای شبیه به اقیانوس هند دریانوردی می کنند و دوران طلایی دزدان دریایی در این بازی نشان داده شده است. با تاخیر Skull And Bones، منتظر انتشار آن در 18 مارس برای کنسول های نسل نهم و رایانه شخصی باشید.

Skull And Bones چهار ماه به تعویق افتاد

تریلر جدید گیم پلی Skull and Bones منتشر شد [Ubisoft Forward]

منبع: VGC