منو سایت

Silksong به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Silksong به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، در جریان رویداد مشترک Xbox و Bethesda، نه تنها انتشار بازی جدید سری Hollow Knight با نام Hollow Knight: Silksong در 12 ماه آینده اعلام شد، بلکه اعلام شد که مشترکین بازی Xbox این سرویس را می توان در روز انتشار منتشر کرد. این اثر را تجربه کنید.

دیشب بالاخره نمایشگاه Xbox & Bethesda Games برگزار شد که شامل بازی‌های مختلفی بود که سارا باند، رئیس Xbox Creators می‌گوید تا سال آینده در دسترس خواهند بود. پس از این رویداد، ایکس باکس در یک پست توییتری بر تعهد خود به آثاری که در 12 ماه آینده به نمایش گذاشته می شود، تاکید کرد.

استفاده از عبارت “قابل پخش” به این معنی است که نسخه کامل همه بازی ها در رویدادهای Xbox و Bethesda لازم نیست در مدت زمان مشخص شده منتشر شود. زیرا امکان انتشار نسخه بتا یا دمو بازی وجود دارد. به همین دلیل، ممکن است مجبور باشید بیش از 12 ماه صبر کنید تا شغل مورد علاقه خود را تجربه کنید.

به عنوان بخشی از نمایشگاه Xbox & Bethesda Games، همراه با انتشار تریلر جدیدی از Hollow Knight: Silksong، تایید شد که این اثر از روز اول از طریق Xbox Game Pass در دسترس است و تنها با عضویت در آن می توانید یک بازی را خریداری کنید. اشتراک . تجربه. در زیر می توانید تریلر نمایش داده شده در رویداد Xbox و Bethesda را مشاهده کنید:

Silksong به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد

تریلر بازی Hollow Knight: Silksong در Xbox

Hollow Knight: Silksong طیف وسیعی از دشمنان دارد

Hollow Knight اثری به سبک Metrodonia از استودیو Team Cherry است که در سال‌های 2017 و 2018 بر روی پلتفرم‌های مختلف منتشر شد و بازخوردهای مثبتی را از سوی بازیکنان و منتقدان دریافت کرد. موفقیت این اثر باعث شد استودیو شروع به تولید دنباله آن، Hollow Knight: Silksong کند. علاوه بر کنسول‌های سری Xbox S و Xbox X Series، استودیو Team Cherry PC و Nintendo Switch را عرضه خواهد کرد.

گیم پلی بازی Hollow Knight: Silksong بسیار شبیه به بازی قبلی است و تمرکز زیادی روی سرعت دارد. در این بازی بازیکنان یک موجود حشره مانند به نام هورنت را کنترل می کنند که از یک سوزن برای مبارزه با دشمنان استفاده می کند و قبلا به عنوان یک رئیس در Hollow Knight ظاهر شده است. در طول Hollow Knight: Silksong با بیش از 165 دشمن مختلف روبرو خواهید شد و در عین حال می توانید روابط دوستانه ای با NPC ها از این اثر حفظ کنید.

این اثر دارای سیستم Quest است که در آن شخصیت های مختلف به وظایف خاصی از هورنت نیاز دارند. یکی از ویژگی های جدید بازی Hollow Knight: Silksong امکان ساخت سلاح، ابزار و تله با استفاده از آیتم های جمع آوری شده است. علاوه بر این، کار دارای یک درجه سختی اضافی به نام Silk Soul است که یکی از ویژگی های آن مرگ دائمی است.

Hollow Knight: Silksong قهرمان هورنت را در حالی به تصویر می کشد که اسیر شده و به پادشاهی ناشناخته و فتح شده فارلوم برده می شود. هورنت باید در مناطق مختلف صعود کند و دلایل تصرف و ورود خود به این سرزمین را بیابد. این برخلاف Hollow Knight است، جایی که شما باید به سطوح پایین Hallownest نفوذ کنید و از نابودی پادشاهی جلوگیری کنید.

نظر شما در مورد اضافه شدن Hollow Knight: Silksong به سرویس Xbox Game پس از عرضه چیست؟ آیا از این استقبال می کنید؟ آیا فکر می کنید این اثر مانند بازی قبلی در سری Hollow Knight مورد استقبال قرار گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GamesRadar