منو سایت

Silent Hill Ascension یک مینی سریال ابری است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Silent Hill Ascension یک مینی سریال ابری است

چند روز پیش کونامی با انتشار تریلرهای کوتاهی بازی های جدید سری Silent Hill را معرفی کرد. ما شاهد بازگشت Silent Hill 2 با گرافیک امروز هستیم و همچنین پروژه کاملاً جدید Silent Hill F با پیروی از روند ترسناک ژاپنی معرفی شد. یکی از پروژه هایی که اطلاعات کمتری درباره آن به دست آوردیم، Silent Hill Ascension نام دارد. به گفته کونامی، این بازی یک مینی سریال زنده تعاملی است که اطلاعات جدیدی از آن به رسانه ها رسیده است.

بازی جدید Silent Hill شخصیتی سینمایی دارد و بازیکنان به همراه دوستان خود می توانند سرنوشت شخصیت ها را رقم بزنند. Dusk Golem، ناشر معروف بازی های ویدیویی که در سال گذشته اطلاعات زیادی در مورد بازی ها به بیرون درز کرده است. جزئیات بازی Silent Hill Ascension را توضیح داد. او می گوید که یک بازی ساز مستقل از مدیر عامل استودیوی بازی سازی در مورد ماهیت او پرسید و توانست اطلاعات جدیدی در مورد او به دست آورد.

به گزارش Das Golem، Ascension یک تجربه چند داستانی مبتنی بر فضای ابری است که تنها یک بار و در قالب یک مینی سریال منتشر خواهد شد. در حین تماشای سریال، بازیکنان می توانند روابط بین شخصیت ها را تعیین کنند، سرنوشت آنها را تعیین کنند و در نهایت تصمیم بگیرند که بمیرند یا زندگی کنند. این بازی ساز مستقل اضافه کرد که تجربه این کار شبیه به آثار Telltale است و کارمندان سابق این استودیو نیز در تولید بازی تعاملی جدید نقش دارند.

سایلنت هیل آسنشن

جزئیات بازی Silent Hill Ascension

بسیاری می گویند که Silent Hill Ascension بسیار شبیه به مجموعه Dark Pictures Anthology است. Dusk Golem می گوید شباهت زیادی بین این دو بازی وجود ندارد و شاهد اثری مشابه با Walking Dead خواهیم بود. بازی جدید مانند یک سریال تلویزیونی اجرا می شود و بازیکنان در حین پخش سریال در مورد داستان تصمیم می گیرند. بازیکنان فقط سرنوشت شخصیت ها را تعیین می کنند و هیچ نقشی در خلق داستان ندارند. در پایان می گوید شباهت های زیادی با Life is Strange دارد اما مکانیزم اصلی بازی انتخاب است و در نهایت یک تجربه سینمایی خواهیم داد.

Silent Hill Ascension یک مینی سریال ابری است

تریلر معرفی بازی تعاملی Silent Hill Ascension

داستان بازی جدید Silent Hill دارای پیچ و خم های مختلفی است تا مخاطب را کاملا درگیر خود نگه دارد. این بازی برای افرادی مناسب است که به یک فیلم ترسناک تعاملی در دنیای Silent Hill علاقه مند هستند. تاریخ انتشار بازی Silent Hill Ascension سال 2023 است و همچنین از طریق سرویس های استریم محتوا منتشر خواهد شد و به عنوان یک بازی معمولی منتشر نخواهد شد.

منبع: TheGamer