منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Sifu نقشه راه محتوای رایگان برای سال 2022، از جمله حالت های دشواری را شرح می دهد

Sifu نقشه راه محتوای رایگان برای سال 2022، از جمله حالت های دشواری را شرح می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sifu نقشه راه محتوای رایگان برای سال 2022، از جمله حالت های دشواری را شرح می دهد

Sifu نقشه راه محتوای رایگان برای سال 2022، از جمله حالت های دشواری را شرح می دهد

اسلوکلپ از نقشه راه 2022 خود برای Sifu پرده برداری کرده است که شامل چهار به روز رسانی اصلی است که قرار است امسال در هر فصل منتشر شود.

اولین آپدیت در تاریخ 3 می و همزمان با انتشار نسخه فیزیکی بازی پلی استیشن عرضه خواهد شد. گزینه های دشواری به سیفو اضافه می شود که از سه نوع دانشجو، دانش آموز و معلم تشکیل شده است. همچنین یک رژیم آموزشی گسترده و همچنین انتخاب لباس بیشتر وجود خواهد داشت.

در تابستان، Sifu رتبه‌بندی‌های پیشرفته و اصلاح‌کننده‌های گیم‌پلی را اضافه می‌کند تا تنش در حال اجرا را تغییر دهد، مانند “یک نقطه سلامت”، “بدون محافظ”، “دشمنان قوی‌تر” و “بدون آویزان”. مورد دوم نشان می دهد که بازیکنان در طول یک اجرا فقط یک زندگی دارند. همچنین اصلاح‌کننده‌هایی وجود دارند که دویدن را آسان‌تر می‌کنند، مانند «همه مهارت‌ها باز شده» و «زمان گلوله» که احتمالاً زمان را کاهش می‌دهد.

به‌روزرسانی پاییزی یک ویرایشگر تکراری و همچنین اصلاح‌کننده‌های اضافی و لباس‌های جدید اضافه می‌کند. آخرین به روز رسانی در زمستان با اصلاح کننده ها و تیم های بیشتر و همچنین حالت بازی جدید Arenas ارائه می شود.

در بررسی Sifu درباره GameSpot، گفتیم: «طراحی و توجیه مکانیکی برای چنین منحنی یادگیری شیب‌داری وجود دارد و این بخشی از چیزی است که Sifu را بسیار جذاب می‌کند. سفر شما از شاگرد به استاد هیجان‌انگیز است، عمدتاً به این دلیل که پیشرفت شما در سطح مهارت‌ها انجام می‌شود، نه پیشرفت سنتی شخصیت.»

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.