منو سایت

Sidescroller Gunbrella شیک در سال 2023 به نینتندو سوییچ می آید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Sidescroller Gunbrella شیک در سال 2023 به نینتندو سوییچ می آید

Sidescroller Gunbrella شیک در سال 2023 به نینتندو سوییچ می آید

توسعه دهنده Doinksoft به روند خود برای ایجاد ماجراجویی های دوبعدی شیک با نام های مستقیم و دقیق با Gunbrella که اخیراً معرفی شده است، که در سال 2023 بر روی Nintendo Switch و PC عرضه می شود، ادامه می دهد.

همانطور که از نام آن پیداست، Gunbrella با استفاده از یک تپانچه، که یک چتر نیز می باشد، مرتبط است. بازیکنان نقش «شکارچی خشن در جستجوی انتقام» را در دنیایی از «ارواح، گانگسترها، پلیس‌ها و فرقه‌ها و عواقب استثمار شرکت‌ها» به عهده خواهند گرفت.

در حال پخش: Gunbrella – تریلر اعلامیه

اطلاعات بیشتر در مورد بازی از صفحه محصول نینتندو سوییچ در فروشگاه، نوید فرصتی برای ارتقای gunbrella، تعامل با تیمی از “قهرمانان عجیب و غریب” و کاوش در شهری “در معرض تهدید آدم ربایی فرقه” برای “پرده از اسرار ماوراء طبیعی” را می دهد.

اکشن Gunbrella در تریلر خود برای اعلام این خبر بسیار سریع به نظر می رسد و Doinksoft بر استفاده از سلاح عنوان بازی نه تنها به عنوان ابزاری تهاجمی برای شکست دادن دشمنان، بلکه به عنوان وسیله ای برای مانور دادن در اطراف محیط با کشیدن، عجله و پریدن به اطراف تاکید کرده است.

پلتفرم و تیراندازی دو بعدی سنگین چیز جدیدی برای Doinksoft نیست، که همچنین مسئولیت بازی Gato Roboto از سال 2019 را بر عهده دارد، عنوانی دو بعدی Metroidvania که در آن بازیکنان نقش یک گربه را با لباس خز بر عهده می گیرند.

اعلام Gunbrella به عنوان بخشی از آخرین نمایش نینتندو از بازی‌های Indie World منتشر شد. علاوه بر Gunbrella، نینتندو اعلام کرده است که کلکسیونر مخلوق Ooblets در تابستان امسال به نینتندو سوییچ خواهد آمد. سبک جدیدی از خرچنگ از توسعه دهنده Aggro Crab، Another Crab’s Treasure نیز به کنسول نینتندو و همچنین بازی هایی مانند Cult of the Lamb، Mini Motorways و غیره خواهد آمد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.