منو سایت

Scorn در ماه اکتبر منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Scorn در ماه اکتبر منتشر خواهد شد

استودیو Ebb Software تایید کرده است که این یک بازی شوتر ترسناک است تحقیرکه توسعه آن زمان زیادی به طول انجامید، همانطور که قبلا اعلام شده بود، در ماه اکتبر منتشر خواهد شد. انتشار Scorn سال گذشته به دلیل مشکلاتی به تعویق افتاد.

به نظر می رسد مدت زیادی منتظر انتشار اسکرین شات ها بوده ایم. بازی ترسناک اول شخص Ebb Software در سال 2014 رونمایی شد و پس از مدت ها سکوت، در سال 2020 دوباره در تیتر اخبار ظاهر شد. اخیراً اخبار کمتری در مورد این بازی منتشر شده است و استودیو Ebb Software گهگاه ویدیوهای کوتاهی از گیم پلی بازی را به اشتراک می گذارد. با این حال، سازنده این بازی تایید کرد که همانطور که قبلا اعلام شده بود، این بازی روی صفحه در اکتبر 2022 منتشر خواهد شد.

حالا که ماه اکتبر نزدیک است باید منتظر عرضه این بازی باشیم؟ به نظر می رسد تاریخ انتشار این بازی همچنان معتبر است. سازنده این بازی در بیانیه ای در پلتفرم استیم اعلام کرد که Scorn در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. سازنده بازی نوشت: «مداوم از ما سوال می شود که آیا بازی روی صفحه طبق برنامه منتشر می شود؟ بله، این بازی طبق وعده داده شده در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. “همکاران ما سخت کار می کنند تا مطمئن شوند همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

زمان انتشار بازی Scorn

Scorn را طبق برنامه رها کنید

کارگردان بازی گفت: در یک ماه گذشته تیم سه بعدی ما کار روی فضای ثابت بازی را به پایان رسانده است، بنابراین روند ساخت بازی به خوبی پیش می رود. آنها قصد دارند تا ژوئن همه چیز را تمام کنند. در حال حاضر تمرکز اصلی ما روی انیمیشن و جلوه های ویژه بازی است و تیم Moon سخت در تلاش است تا اشتباهات را اصلاح کند و همه چیز را نهایی کند. ما آماده عرضه این بازی در ماه اکتبر هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم تا به زودی قسمت های بیشتری از بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

با توجه به اینکه Scorn سال هاست به تعویق افتاده است، طرفدارانی که مدت ها منتظر این بازی شوتر ترسناک بوده اند، مطمئنا از شنیدن انتشار به موقع بازی خوشحال خواهند شد. به نظر می رسد با نزدیک شدن به رویدادهایی مانند Summer Game Fest و رویداد مشترک Xbox و Bethesda، باید منتظر بروز رسانی از سوی بازی سازان باشیم.

Scorn در ماه اکتبر منتشر خواهد شد

تریلر بازی کنسول Xbox Series X منتشر شد

Scorn بر روی پلتفرم های Xbox X / S و PC منتشر خواهد شد و کسانی که بازی ایکس باکس دارند می توانند بلافاصله بازی را دریافت کنند.

منبع: gamingbolt