منو سایت

Scorn به عنوان انحصاری Xbox معرفی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Scorn به عنوان انحصاری Xbox معرفی شده است

انتظار می رود بازی ماجراجویی اول شخص Ebb Software در اکتبر امسال با روندی وحشتناک برای کنسول های Xbox و PC منتشر شود. در کنفرانس اخیر مایکروسافت بالاخره تریلر این بازی را منتشر کرد بازی تمسخر تاریخ انتشار رسما اعلام شد. این بازی ترسناک و ترسناک در تاریخ 21 اکتبر 2022 (29 اکتبر) در دسترس خواهد بود. کاربران Gamepas می توانند ماجراجویی خود را پس از انتشار شروع کنند.

به گزارش پارسی گیم، تریلر گیم پلی بازی Scorn نمایشی دلهره آور از لحظات ترسناک و شرم آور بود که تجربه متفاوتی را در کنار هم رقم خواهند زد. این بازی انحصاری برای ایکس باکس و رایانه های شخصی است و ممکن است پس از مدتی برای پلی استیشن نیز عرضه شود. این بازی بسیار شبیه به دنیای bioshock و همچنین هنر HR Giger است. البته این استودیو در مصاحبه های اخیر خود اعتراف کرده است که مجسمه سازی، نقاشی، سازه ها و موسیقی بر طراحی بازی تاثیر گذاشته است.

استودیو Ebb Software درباره داستان و اتفاقات عجیب دنیای Scorn توضیحی نداده و تنها بخش هایی از لحظات ترسناک و خونین را به نمایش گذاشته است. به عنوان مثال، ما شاهد تکه تکه شدن دشمنان توسط قهرمان داستان و همچنین تعامل با افرادی بودیم که در واقع فقط ترکیبی از خون و اندام های ترسناک بودند. فضای بازی نیز در نوع خود وحشتناک است و گویی به فیلم های بیگانه علاقه مند شده ایم یا در نقاشی های جیگر زندگی می کنیم.

گیم پلی Skorn

گیم پلی Skorn

بخشی از بازی با نمایش روند حل پازل ها همراه بود و سپس نحوه مبارزه با دشمنان مختلف را مشاهده کردیم. یکی موجودی کوسه مانند با جمجمه چکشی شکل بود و دیگری یک هیولای سگ بود که قهرمان داستان با سلاحی بسیار عجیب او را کشت. گویی این سلاح توسط کارگردان فیلم ترسناک کانادایی دیوید کرونبرگ طراحی شده بود.

Scorn به گونه ای طراحی شده است که هر مکان فضای خاص خود را دارد و همچنین پازل و شخصیت های خاص خود را دارد که دنیایی به هم پیوسته را ایجاد می کند. دنیای بازی به گونه ای است که قسمت های به هم پیوسته و باز وجود دارد و از ساختاری مارپیچ مانند استفاده شده است. خبری از کاتسین و قطع شدن بازی نیست و داستان به شکلی جدید روایت می شود. این بازی به شما کمکی نمی کند، بنابراین باید مراقب آن باشید.

Scorn به عنوان انحصاری Xbox معرفی شده است

تریلر بازی و تاریخ انتشار بازی Scorn منتشر شد

گیم پلی اسکورن ویژگی های جالبی را در خود جای داده است، به گونه ای که تمام قسمت های بدن قهرمان داستان حس می شود و ضربه می خورد. نه اینکه ضربه فقط از عمر قهرمان می کاهد. منتظر انتشار بازی Scorn در بیست و نهمین روز مهم برای Xbox و PC باشید.

منبع: GameSpot