منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Save Big On Fire Emblem Warriors: برای سه امید در مدت زمان محدود پیش سفارش دهید

Save Big On Fire Emblem Warriors: برای سه امید در مدت زمان محدود پیش سفارش دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Save Big On Fire Emblem Warriors: برای سه امید در مدت زمان محدود پیش سفارش دهید

Save Big On Fire Emblem Warriors: برای سه امید در مدت زمان محدود پیش سفارش دهید

Fire Emblem Warriors: Three Hopes قبل از ۲۴ ژوئن شروع نمی‌شود، اما افرادی که می‌خواهند یک نسخه از آن را امروز رزرو کنند، می‌توانند از یک پیش‌سفارش عالی استفاده کنند. هنگام استفاده از کد تبلیغاتی GSFWRIOS که در سرقت های روزانه، شما می توانید Fire Emblem Warriors: Three Hopes را تنها با 49 دلار در مقایسه با قیمت معمول آن 60 دلار دریافت کنید.

اگر قبل از خرید منتظر نمایش بازخورد هستید، خوش شانس هستید. تخفیف خواهد شد تا 7 جولای فعال باشید– پس حتما کد تبلیغاتی را در دسترس داشته باشید. این تنها تخفیفی است که برای Fire Emblem Warriors: Three Hopes دیده‌ایم و بعید به نظر می‌رسد که معامله بهتری قبل از عرضه یا حتی در هفته‌ها/ماه‌ها پس از انتشار ببینیم.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes بر اساس پایه و اساس ساخته شده توسط نسخه اصلی از سال 2017 ساخته شده است. با این حال، این بار تفاوت بزرگی وجود دارد، زیرا شما بیش از چند چهره مشهور از تحسین شده Fire Emblem: Three Houses، از جمله Edelgard را خواهید دید. ، دیمیتری و کلود. علاوه بر اکشن معمول Musuo که باعث می شود در نبردهای بزرگ با صدها دشمن روبرو شوید، همچنین قادر خواهید بود در حین تلاش برای کسب برتری، به ارتش خود فرمان دهید.

این لایه استراتژی اضافی همان چیزی است که بازی اول را بسیار اعتیاد آور کرده است، و به نظر می رسد Three Hopes این روند را ادامه خواهد داد. اگر می‌خواهید قبل از سفارش پیش‌کپی، بازی را آزمایش کنید، نسخه ی نمایشی اکنون در eShop فعال است.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes تنها تخفیف عالی برای Switch for Daily Steals نیست. از هم اکنون تا 23 ژوئن می توانید دریافت کنید Mario Strikers: Battle League فقط 49 دلار با کد تبلیغاتی GSMSBL. در عین حال، سوپراستارهای پارتی ماریو با کد تبلیغاتی فقط 40 دلار است GSMPS.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.