منو سایت

Saber Interactive به پروژه بازسازی Knights Of The Old Republic می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Saber Interactive به پروژه بازسازی Knights Of The Old Republic می پیوندد

Saber Interactive به پروژه بازسازی Knights Of The Old Republic می پیوندد

گروه Embracer جزئیات بیشتری را در این هفته برای بازسازی Knights of the Old Republic که توسط Aspyr و Saber Interactive ساخته می‌شود، ارائه کرد. متیو کارچ، عضو هیئت مدیره Embracer Group گفت که World War Z پروژه ای را دریافت کرده است که چیزی بیش از یک بازسازی است.

کارچ گفت: “آسپیر درگیر شد تا آن را به بهترین بازیی که می تواند انجام دهد تبدیل کند.” زمانی که ما اسپایر را خریداری کردیم، از همان ابتدا می دانستیم که آنها به کمک ما نیاز دارند. صابر تجربه زیادی در تولید این نوع محصولات دارد. ما این کار را با Halo انجام دادیم – روی بسیاری از محصولات Halo – بنابراین زمان زیادی را صرف کار با آنها برای آوردن این عنوان می کنیم.

در حال پخش: به روز رسانی بازسازی Star Wars: Knights Of The Old Republic پلی استیشن ویترین 2021

کوچ اضافه کرد که این پروژه “عظیم” است و به دلیل قدیمی بودن بازی تا حد زیادی از ابتدا دوباره کار شده است. شوالیه اصلی جمهوری قدیم در سال 2003 منتشر شد و در آن زمان به خاطر تاریخچه‌اش که به 4000 سال قبل از وقایع سری اصلی فیلم بازمی‌گردد، تحسین منتقدان را برانگیخت.

این بازی در نهایت به iOS، اندروید و سوییچ منتقل شد و بازسازی آن در سپتامبر گذشته به طور رسمی برای رایانه های شخصی و به عنوان یک کنسول انحصاری برای PS5 معرفی شد. با این حال، بیش از یک بازی Star Wars در افق وجود دارد، زیرا ادعا می‌شود که دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order اوایل سال آینده از سوی EA عرضه می‌شود و گفته می‌شود که عنوان Survivor خواهد بود.

Respawn در توسعه این عنوان و دو بازی دیگر از جنگ ستارگان، یک عنوان استراتژیک و یک بازی تیراندازی اول شخص، پیشرو است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.