منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Rural Life-Sim Spirittea Stardew Valley را با Spirited Away ترکیب می کند که اواخر امسال عرضه می شود.

Rural Life-Sim Spirittea Stardew Valley را با Spirited Away ترکیب می کند که اواخر امسال عرضه می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rural Life-Sim Spirittea Stardew Valley را با Spirited Away ترکیب می کند که اواخر امسال عرضه می شود.

Spirittea، یک سیم کارت زندگی روستایی واقع در شرق آسیا، به طور رسمی توسط توسعه دهنده Cheesemaster Games و ناشر No More Robots معرفی شد. Spirittea که به عنوان تلاقی بین Stardew Valley و انیمیشن معروف Ghostbusters توصیف می‌شود، به شما سفارش می‌کند تا یک حمام قدیمی را بازسازی کنید که می‌تواند به ارواح ناآرام کمک کند تا در زندگی پس از مرگ آرامش پیدا کنند.

پس از نوشیدن تصادفی از یک قوری عرفانی قدیمی، قهرمان Spirittea توانایی دیدن جهان ارواح را به دست می آورد. بازیکنان NPCها و ارواح محلی را پیدا خواهند کرد تا به آنها کمک کنند تا هر روز زنده بمانند، سرگرمی‌های مختلف، از شکار حشرات گرفته تا کارائوکه را درگیر کنند و حمام خود را ارتقا دهند.

هنگامی که روح به مسافرخانه شما رسید، می توانید به آنها حوله، نمک، تنقلات و خیساندن داغ بدهید. بهبودهای بیشتر به معنای امکانات بهتر است و می‌توانید مبلمان، اتاق‌ها و حمام‌های جدید را به استراحت کوچک خود اضافه کنید، که به نوبه خود روحیه‌های جذاب و قدرتمندتری را جذب می‌کند.

Spirittea
Spirittea

آلبوم عکس

Spirittea اواخر امسال برای رایانه شخصی و کنسول عرضه خواهد شد. اگر قصد دارید آن را روی رایانه خود دریافت کنید، صفحه Spirittea Steam اکنون فعال است.

برای چنین بازی هایی برای خلق و خوی خوب، ارزش دیدن آنچه که امسال Wholesome Direct باید اعلام کند را دارد. مانند چندین ناشر و ابتکار دیگر، این ویترین از بازی‌های حساس و جذاب در ماه ژوئن برگزار می‌شود و اگر می‌خواهید با همه چیز همراه باشید، می‌توانید برنامه ما را در کنفرانس خبری Not-E3 بررسی کنید.