منو سایت

RPG جدید سازنده The Witcher به نام Hadar رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
RPG جدید سازنده The Witcher به نام Hadar رونمایی شد

CD Projekt از اولین بازی نقش آفرینی جدید با رمز Hadar رونمایی کرد. این بازی باید به عنوان یک RPG جدید در کنار سری های The Witcher و Cyberpunk عمل کند. استودیوی لهستانی CD Projekt از ساخت عنوان یا IP جدیدی به مناسبت تولد 30 سالگی این شرکت خبر داده است که دنیای آن از صفر ساخته شده است و هیچ ارتباطی با بازی های دیگر آنها ندارد. این اولین IP جدید سازنده Witcher در چند سال اخیر است که اطلاعات کمی در مورد آن در دسترس است.

ساختن یک بازی نقش آفرینی جدید به این معنی است که استودیو علاوه بر دنیای ویچر و سایبرپانک، علاقه مند به خلق دنیای جدیدی است. البته کار روی بازی های جدید ادامه دارد و علاوه بر تایید بازی جدید Cyberpunk، سه گانه جدید Witcher نیز در شش سال آینده منتشر خواهد شد. CD Project به عنوان انجمن اصلی بازی های نقش آفرینی همچنان پذیرای طرفداران این سبک خواهد بود و همچنان به خلق عناوین جدید ادامه می دهد.

Project Hadar، اولین بازی اورجینال از سازندگان The Witcher

در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد پروژه هادار در دسترس است. لازم به ذکر است که این بازی کاملا مجزا و از ابتدا ساخته شده است و تولید آن بر عهده CD Projekt RED می باشد و هیچ استودیو دیگری درگیر مراحل تولید آن نمی باشد. طبق توییت منتشر شده، مراحل اولیه و طراحی بازی در حال انجام است و نویسندگان و سازندگان بازی در حال تعریف جهان و عناصر اساسی آن هستند. در واقع بازی وارد مرحله تولید نشده است، اما کارهای اساسی برای ایجاد مبانی بازی در حال انجام و پیگیری است.

بازی جدید سازنده The Witcher

واضح است که ایجاد یک بازی نقش آفرینی کاملاً جدید نیاز به تحقیقات زیادی دارد و به نظر می رسد سال ها با انتشار Hadar فاصله داریم. مدیر عامل این استودیو در مورد این بازی می گوید که انتظار تاریخ انتشار و جزئیات دقیقی را ندارد. وی در ادامه پایبندی به ژانر نقش آفرینی را اینگونه تایید کرد: وقتی صحبت از ژانر به میان می آید، ما فقط نوع خاصی از بازی را تولید می کنیم و این کار را ادامه می دهیم و در نتیجه می دانید که چه نوع بازی می خواهید. انتظار می رود.”

نواکوفسکی همچنین اضافه کرد که فرآیند ایده پردازی از سال 2021 آغاز شد و برای اولین بار در تاریخ این مجموعه، بازی جدید کاملاً خارج از بافت استودیو است و ایده آن برگرفته از بازی، فیلم، کتاب یا اثر دیگری نیست. برای این منظور CD Projekt تعداد کارکنان خود را به 1200 نفر رساند. آنها در حال ساخت دنباله ای برای Cyberpunk 2077 هستند و در عین حال با سه بازی The Witcher با داستانی متفاوت از کتاب ادامه می دهند. نظر شما در مورد بازی جدید سازنده The Witcher چیست؟

منبع: VGC