منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Roller Champions در 25 می منتشر می شود، نسخه ای که باید تغییر دهید بعداً منتشر می شود

Roller Champions در 25 می منتشر می شود، نسخه ای که باید تغییر دهید بعداً منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Roller Champions در 25 می منتشر می شود، نسخه ای که باید تغییر دهید بعداً منتشر می شود

Roller Champions در 25 می منتشر می شود، نسخه ای که باید تغییر دهید بعداً منتشر می شود

ناشر اعلام کرد، بازی ورزشی رایگان PvP Ubisoft Roller Champions در 25 می عرضه خواهد شد. این روز برای Xbox One، Xbox Series X | S، PS4، PS5 و PC عرضه خواهد شد. این بازی همچنین با پخش جریانی در Stadia و Luna “در آینده” روی نینتندو سوییچ خواهد آمد.

Roller Champions از یک بازی ورزشی دربی غلتکی الهام گرفته شده است که در آن دو تیم سه نفره برای اولین نفری که با پرتاب یک توپ در درب، پنج امتیاز کسب می کند با هم رقابت می کنند. بازیکنان می توانند با اسکیت زدن در مسیر بیش از یک بار امتیاز بیشتری کسب کنند، مشروط بر اینکه تیم آنها همچنان توپ را در اختیار داشته باشد. بازیکنان همچنین می توانند با دشمنان مقابله کنند تا توپ را پرتاب کنند و دیوارهای عرصه را قفل کنند تا از دیگران جلوگیری کنند.

در حال پخش: تریلر سینمای جهان قهرمانان غلتکی

Roller Champions دارای خواستگاری و توسعه متقابل در همه پلتفرم‌ها است، در حالی که بازی دارای یک مرکز اجتماعی است که بازیکنان می‌توانند در آن ملاقات کنند. همچنین سیستمی به سبک نبرد به نام Roller Pass وجود دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا قفل جوایز آرایشی جدید را باز کنند.

Roller Champions آخرین بازی ورزشی Ubisoft از زمان انتشار Riders Republic در اکتبر 2021 است. برای اطلاعات بیشتر، تریلر فیلم جدید Roller Champions را در بالا ببینید.

یوبی سافت بازی های بزرگ زیادی را در سال آینده منتشر کرده است، از جمله Avatar: Frontiers of Pandora، Martio + Rabbids: Sparks of Hope و Skull and Bones. انتظار می رود این شرکت میزبان یک نمایشگاه تابستانی باشد، اما هنوز اعلام نشده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.