منو سایت

Rogue Trader برای کامپیوتر و کنسول معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rogue Trader برای کامپیوتر و کنسول معرفی شد

استودیوی بازی سازی Pathfinder Owlcat Games در حال ساخت بازی جدیدی از سری Warhammer است. Warhammer 40000: Rogue Trader این یک اثر کلاسیک نقش آفرینی است که دنیایی تاریک و خیالی را به تصویر می کشد. نسخه اصلی این بازی CRPG در دسترس افرادی است که گران ترین نسخه را خریداری می کنند. این بازی با تمرکز بر نبردهای نوبتی و روند کلاسیک نقش آفرینی به صورت نامحدود برای رایانه ها و کنسول های بازی منتشر شد.

طبق آخرین اخبار بازی، بازیکن دارای یک کارت Rogue Trader خواهد بود و باید در کهکشان برای مجوز تجارت کسب شده جستجو کرده و اهداف مختلفی را دنبال کند. بازی در Koronus Expanse شروع می شود و سپس مکان های دیگری مانند Forge Worlds گرفته می شود. هدف ایجاد یک امپراتوری تجاری بزرگ در سراسر کهکشان است.

واضح است که بازی Warhammer بدون دشمن بی معنی است. فرقه های مختلف از جمله Xenos و Chaos و دیگر دشمنان امپراتوری راه شما را می بندند و مانع از پیشروی شما می شوند. در عین حال، متحدان با شما خواهند بود و در نبردهای بزرگ به شما کمک خواهند کرد. روند نبرد Warhammer 40000: Rogue Trader برعکس خواهد شد و تصمیمات بازیکن بر “روح همه موجودات جهان” تأثیر می گذارد.

Warhammer 40,000: Rogue Trader

ویژگی های Warhammer 40000: Rogue Trader

استودیوی سازنده در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «ما برای شروع فصل جدیدی در تاریخ بازی‌های Owlcat هیجان‌زده هستیم. برای من افتخار بزرگی است که در دنیای گسترده ای مانند Warhammer 40,000 کار کنم و در عین حال برای ما به عنوان یک تیم یک مسئولیت و چالش بزرگ است. تاریکی خالص هزاره 41 مکانی وحشتناک برای نیروهای شر است تا داستان قربانیان و خطرات و چالش های بزرگ را بیان کنند. ما سعی می‌کنیم تا بازی انتظارات طرفداران CRPG را برآورده کند و از راه‌حل‌های مخاطره‌آمیز، داستان‌گویی غیرخطی و شخصیت‌های متنوع با سیستم‌های بازی اعتیادآور و پیچیده استفاده کنیم.»

Rogue Trader نام اولین نسخه از بازی رومیزی Warhammer 40,000 است که در دهه 80 قرن گذشته منتشر شد. این نام بعداً از بازی حذف شد و اکنون در بازی جدید استفاده می شود. این استودیو از المان هایی از این سبک بهره می برد و انتظار می رود این بازی نقش آفرینی از کیفیت منحصر به فردی برخوردار باشد. این تنها خبر از دنیای Warhammer نبود و شاهد انتشار تریلر بازی Space Marine 2 و همچنین یک بازی کارتی موبایل و کامپیوتری به نام Warpforge بودیم که رقیب Hartston Blizzard خواهد بود.

لازم به ذکر است که نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری Warhammer 40,000: Inquisitor نیز معرفی شدند و این بازی اواخر سال جاری منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار Warhammer 40000: Rogue Trader برای رایانه شخصی و کنسول در حال حاضر مشخص نیست.

منبع: Eurogamer