منو سایت

Rogue Legacy 2 در تاریخ 28 آوریل مانتو را بر عهده می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی

Rogue Legacy 2 در تاریخ 28 آوریل مانتو را بر عهده می گیرد

Cellar Door گزارش داد که تاریخ انتشار Rogue Legacy 2 28 آوریل است. دنباله Roguelike در این تاریخ روی رایانه های شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X | S ظاهر خواهد شد. و اگر بازی اصلی Rogue Legacy را ندارید، برای مدت محدودی به صورت رایگان در فروشگاه Epic Games موجود است.

Rogue Legacy با یک قلاب منحصر به فرد سرکش بود: شما قهرمانان خانواده را برای نسل‌ها دنبال می‌کنید زیرا آنها ویژگی‌هایی را از والدین خود به ارث برده‌اند. Rogue Legacy 2 این ایده اصلی را حفظ کرده است، اما برخی موارد اضافی را اضافه می کند. از یک سبک هنری جدید با مدل های شخصیت های سه بعدی استفاده می کند، سلاح ها، توانایی ها و 15 کلاس جدید را اضافه می کند و نسل بیوم ها را برای تنوع بیشتر گسترش می دهد. کلاس‌های جدید شامل رنجر دوربرد، که می‌تواند تیرهای سمی بریزد، اژدها لنسر زیرک، و بارد که با قدرت آهنگ، دشمنان را شکست می‌دهد، می‌شود. ویژگی‌های بین نسلی که به عنوان ستون فقرات عمل می‌کنند نیز بازنگری‌های عمده‌ای دریافت کرده‌اند، با اصلاح‌کننده‌هایی که شما را تشویق می‌کنند با از کار انداختن ویژگی‌ها برای پاداش‌های بزرگ‌تر ریسک کنید.

آلبوم عکس

عاقبت علاوه بر گسترش سیستم‌های موجود Rogue Legacy، Heirlooms را نیز به قابلیت‌های جدید دائمی اضافه می‌کند. این یادگارهای ارثی به شما کمک می کند تا اسرار جهان را باز کنید، بنابراین می توانید مانند یک مترو واقعی پیشرفت کنید، علاوه بر عناصر سرکش. در این اطلاعیه همچنین اشاره شده است که Rogue Legacy 2 ابزارهای دسترسی را اضافه می کند که به شما کنترل خوبی بر آسیب و سلامت یا حتی پرواز برای مقابله با بخش های پلتفرمینگ می دهد. و هنگامی که بازی را تمام کردید، ویژگی New Game Plus به شما امکان می دهد نحوه افزایش سختی را برای اجراهای بعدی انتخاب کنید.

Rogue Legacy 2 در دسترسی اولیه به رایانه در دسترس است، اما این نشان دهنده انتشار نسخه 1.0 است. نسخه اصلی Rogue Legacy اکنون در فروشگاه Epic Games به عنوان بخشی از لیست چرخشی بازی‌های رایگان آن رایگان است. از 7 تا 13 آوریل در دسترس خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.