منو سایت

Rockstar دهمین سالگرد Max Payne 3 را با موسیقی متن جدید جشن می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rockstar دهمین سالگرد Max Payne 3 را با موسیقی متن جدید جشن می گیرد

Max Payne 3 در این هفته دهمین سالگرد خود را جشن می گیرد و Rockstar Games نسخه جدیدی از موسیقی متن معروف این بازی را منتشر می کند.

آلبوم جدید Max Payne 3 – The Official Soundtrack (Anniversary Edition) نام دارد. این در اواخر سال جاری بر روی وینیل و از طریق پلتفرم‌های استریم منتشر خواهد شد و به عنوان یک امتیاز اضافی شامل آهنگ‌هایی است که قبلاً منتشر نشده بود.

Max Payne 3 - موسیقی متن رسمی (نسخه Jubililee) به زودی منتشر می شود
Max Payne 3 – موسیقی متن رسمی (نسخه Jubililee) به زودی منتشر می شود

هلث می‌گوید: «زمانی که کار بر روی موسیقی مکس پین 3 را شروع کردیم، نمی‌توانستیم تأثیر قابل توجهی را بر مسیر گروه و موسیقی‌ای که می‌سازیم داشته باشد، پیش‌بینی کنیم. اکنون، پس از گذشت 10 سال، ما همچنان مثل همیشه به این افتخار می کنیم که بخشی از تاریخ هستیم.

Max Payne 3 در 15 مه 2012 منتشر شد. این اولین رکورد در این سری است که توسط Rockstar Games پس از کار Remedy روی Max Payne و Max Payne 2 ساخته شده است. Max Payne 3 سالها پس از Max Payne 2 ساخته شد و اکشن را به سائوپائولو منتقل کرد. ، برزیل علاوه بر کمپین تک نفره، که به دلیل مکانیک «bullet time» معروف است، این بازی با استقبال خوب حالت چند نفره نیز داشت.

اگرچه Max Payne 3 میلیون ها نسخه فروخته است، Rockstar هرگز Max Payne 4 را نساخته است و این شرکت برنامه ای برای ادامه این سری اعلام نکرده است.

در مورد اینکه Rockstar چیست است این شرکت به حفظ و توسعه GTA Online و Red Dead Online ادامه می دهد، در حالی که استودیو روی Grand Theft Auto 6 نیز کار می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.