منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Roblox Charli XCX و Samsung را با هم در یک بازی مجازی از ستاره های پاپ قرار خواهد داد

Roblox Charli XCX و Samsung را با هم در یک بازی مجازی از ستاره های پاپ قرار خواهد داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Roblox Charli XCX و Samsung را با هم در یک بازی مجازی از ستاره های پاپ قرار خواهد داد

Roblox Charli XCX و Samsung را با هم در یک بازی مجازی از ستاره های پاپ قرار خواهد داد

ویترین های آزمایشی و کمپین های تبلیغاتی به طور فزاینده ای محبوب می شوند – چه در زندگی واقعی و چه در فضای مجازی. یکی از جدیدترین ها Samsung Superstar Galaxy است که یک همکاری تجربی با Charli XCX در Roblox است. امروز بیرون می آیید، بنابراین می توانید رویاهای خود را برای یک ستاره پاپ زندگی کنید.

Superstar Galaxy از بازیکنان می‌خواهد تا با نسخه گیم‌پلی Samsung Galaxy Z Flip3 کارهایی را برای یک ستاره پاپ مجازی در یک محیط بین کهکشانی انجام دهند. وظایف ستاره پاپ شامل ایجاد یک شخصیت برای ستاره پاپ شما، ساختن و اجرای صحنه های خود و انجام بازی های کوچک است. تلفن مجازی به عنوان مرکز شما عمل می کند که در آن ماموریت های Charli XCX را دریافت می کنید.

آلبوم عکس

تصاویر در بازی سامسونگ سوپراستار گلکسی

Charli XCX در 17 ژوئن یک کنسرت مجازی برگزار خواهد کرد و بازیکنان این فرصت را دارند که به او روی صحنه بپیوندند.

مدتی است که دائماً در بازی با هم همکاری می کنیم. Fortnite با Balenciaga همکاری کرد تا لباس های مارک دار را وارد بازی کند. Roblox همچنین با Gucci در یک “تجربه چند رسانه ای” به نام Gucci Garden همکاری می کند.

Roblox تاریخچه ای افسانه ای در تغییر برندهای دیگر دارد. Sonic The Hedgehog سگا در برخی از مراحل بازی در آینده ظاهر خواهد شد – تاریخ انتشار در حال حاضر مشخص نیست. این همکاری با Chipotle نیز وجود داشت، جایی که می توانید یک burrito مجازی در Roblox بسازید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.