منو سایت

River City Saga: Three Kingdoms نبردهای خیابانی را به چین باستان می برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
River City Saga: Three Kingdoms نبردهای خیابانی را به چین باستان می برد

River City Saga: Three Kingdoms نبردهای خیابانی را به چین باستان می برد

سریال River City در حال اجراست (صدای هیوی لوئیس را اینجا تصور کنید) به عقب در زمان. Arc System Works اعلام کرده است که River City Saga: Three Kingdoms، یک جنگجوی احمقانه در رمان کلاسیک Romance of the Three Kingdoms، در 21 جولای به غرب می آید. این بازی بر روی رایانه شخصی از طریق Steam، PS4 و Nintendo Switch در دسترس خواهد بود.

تریلر آنچه را که می‌توانید از یک بازی River City انتظار داشته باشید نشان می‌دهد: چمباتمه زدن، مردان عضلانی پیکسلی که به یکدیگر تف می‌کنند، از جمله تعدادی جمعیت بزرگ که با حرکات فوق‌العاده فرستاده می‌شوند، همانطور که از یک بازی Dynasty Warriors انتظار دارید. که با توجه به اینکه سری بازی ها نیز بر اساس متن تاریخی Three Kingdoms ساخته شده اند، کاملا مناسب است. گفته می شود که شامل یک کوآپ برای 4 بازیکن و در مجموع 24 شخصیت در هر بازی است.

امسال سال بزرگی برای River City است، زیرا Arc همچنین River City Girls Zero را منتشر کرد – نسخه بازسازی شده بازی Super Famicom در سال 1994 که Cunio و Ricky را به عنوان شخصیت‌های بازی به تصویر می‌کشید. این دو همچنان ستاره‌های River City Girls در سال 2020 خواهند بود که دنباله‌ای به نام River City Girls 2 دریافت می‌کنند.

River City Girls و دنباله آن دارای سبک بصری به روز شده ای هستند، در حالی که این بازی River City Saga تا حد زیادی بر اساس ظاهر کلاسیکی است که می توانید از NES اصلی به خاطر بسپارید. فقط می‌توان امیدوار بود که این بدان معناست که شخصیت‌های تاریخی وقتی خودشان را به سبد نان می‌زنند، فریاد «بارف» سر خواهند داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.