منو سایت

Respawn طرفدار حقوق ترنس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Respawn طرفدار حقوق ترنس است

Respawn طرفدار حقوق ترنس است

یک روز پس از اینکه یکی از بنیانگذاران نظر مشابهی را در توییتر به او پیشنهاد کرد، Respawn Entertainment قبلاً بیانیه‌ای در حمایت از حقوق ترنس‌ها منتشر کرده است و نوشته است: “حقوق ترنس‌ها حقوق بشر هستند.”

این اقدام پس از آن صورت گرفت که هفته گذشته فاش شد که ناشر Apex Legends Electronic Arts از حمایت عمومی از قوانین انتخاب و ترنس امتناع کرده است. با این حال، رئیس Respawn Entertainment وینس زامپلا در توییتی از حقوق تراجنسیتی ها حمایت کرد. زامپلا خاطرنشان کرد که هر دو تیم توسعه Respawn و Apex Legends در تلاش هستند تا در بحث جنسیت تا حد ممکن جامع، مثبت و حامی باشند.

امروز، Respawn نیز احساس مشابهی را در توییت منتشر می کند. تصویر همراه با توییت، چندین شخصیت LGBTQ + از Apex Legends را به تصویر می‌کشد و متن‌هایی را به تصویر می‌کشد که در آن نوشته شده است: «غرور در مقابل شرم است: به این است که به آنچه هستید افتخار کنید. ما با اعضای تراجنسیتی جامعه خود – همکاران، شرکا، خانواده ها، دوستان و بازیکنانمان – با تبعیض و تلاش برای محدود کردن استقلال آنها روبرو هستیم. حقوق ترنس ها حقوق بشر هستند. «تاریخ توییت نیز مهم است، زیرا اول ژوئن آغاز ماه سالانه افتخار است.

این اظهارات پس از آن بیان شد که طبق گزارش‌ها، مقامات EA تهدید کردند که در اعتراض به انفعال غول بازی‌سازی پس از قوانین اخیر علیه انتخاب و خلسه، خروجی را ترتیب خواهند داد. بر اساس گزارش GamesIndustry.biz، پس از اینکه پیامی در کانال اسلک منتشر شد که در آن پیامی در کانال Slack ظاهر شد، این اعتراض برای 3 ژوئن برنامه ریزی شده است: “اگر ما یک شرکت رنگین کمان را دیدیم، لوگوی خود را بدون بیان هیچ گونه اظهارنظر قابل توجهی در حمایت از افراد ترنس بشویید. در سراسر کشور در ایالات متحده و جاهای دیگر مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، به‌ویژه پس از اینکه گفتیم شرکت نمی‌خواهد بیانیه‌ای صادر کند که دیدگاه‌های متفاوت ۱۳۰۰۰ کارمند ما آن را تایید نمی‌کند، ما به طور جمعی در روز جمعه، ۳ ژوئن، را ترک می‌کنیم.»

عبارت “شستن رنگین کمان” به نهادهای شرکتی اشاره دارد که به طور مؤثر محصولات خود را لباس می پوشانند تا برای افراد LGBTQ راحت به نظر برسند. اما در واقعیت، عملکرد اغلب فقط در سطحی سطحی است که توسط سود هدایت می‌شود، نه یک تمایل واقعی برای ایجاد احساس استقبال و پذیرش جامعه دگرباشان.

به خصوص از زمان راه اندازی Apex Legends، Respawn به طور صریح از زنان، اقلیت ها و اعضای جامعه LGBTQ + حمایت می کند و بدون توجه به موضع EA در مورد این موضوع، Respawn موضع خود را به صراحت اعلام کرده است: حقوق ترنس ها حقوق بشر هستند. توسعه‌دهنده Apex Legends قبلاً نشان‌هایی در بازی ایجاد کرده است که از جنبش‌های عدالت اجتماعی پشتیبانی می‌کنند تا بازیکنان روی کارت‌های بنر خود نمایش دهند. اینها شامل نشان پرچم LGBTQ + Pride، نشان نقطه آگاهی از خودکشی و کاما، نشان Stop Asian Hate و نشان Black Lives Matter است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.