منو سایت

Resident Evil Village DLC، “Shadows Of Rose” را دریافت کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil Village DLC، "Shadows Of Rose" را دریافت کرد.

داستان دیگری وجود دارد که درست در زمان هالووین امسال به دهکده رزیدنت اویل می آید. توسعه دهنده محتوای دانلودی Capcom با نام Winters’ Expansion فصل جدیدی به نام “Shadow of Rose” را با خود به ارمغان می آورد که داستان دختر قهرمان دهکده Eaton را ادامه می دهد، زیرا او با ابرقدرت های خود بر اساس قالب می جنگد. .

Capcom فصل DLC را در جریان عرضه بازی در ماه ژوئن پرده برداری کرد، در حالی که جزئیات زیادی را در مورد آنچه که داستان جدید پوشش می دهد ارائه کرد. Shadow of Rose بعد از صحنه پایانی ظاهر می‌شود، که بازیکنان در بازی اصلی Village دیدند، که 16 سال به جلو می‌پرد تا رز از قبل رشد کرده را به ما نشان دهد. پایان دهکده نشان می‌دهد که رز توانایی‌هایی دارد که از قرار دادن والدینش در معرض خزه‌های جهش‌زا در مرکز Resident Evil Village و Resident Evil VII به دست آمده است و شخصیت‌هایی مانند کریس ردفیلد از نزدیک او را زیر نظر دارند.

در حال پخش: Resident Evil Village Gold Edition – تریلر اعلامیه

به نظر می رسد داستان رز لحن روانی تری نسبت به داستان اصلی دهکده به خود می گیرد. با توجه به Capcom Showcase، رز در مگامت، مستعمره قالب بزرگ در زیر دهکده در بازی اصلی که به تولید هیولاهای دهکده کمک کرد، خود را با هوشیاری آمیخته می‌یابد. در دهکده، ما یاد گرفتیم که افراد آلوده به کپک حتی پس از مرگ نیز می توانند ذهن خود را با آن ادغام کنند، پس چه کسی می داند که در آنجا چه خواهند یافت. در تریلر، رز با دختر دیگری آشنا می‌شود که دقیقاً شبیه او است و نیرویی به ظاهر شبح‌وار که خود را مایکل می‌نامد، داستان را هدایت می‌کند. همانطور که کپکام اشاره می‌کند، در Shadows of Rose فقط هیولاهایی وجود ندارند که شما را تهدید می‌کنند – خود دنیا در تلاش است شما را بکشد، و از آنجایی که به جای واقعیت فیزیکی در ذهن رز وجود دارد، به نظر می‌رسد که مردم محلی می‌توانند بپیچند و تغییر کنند. در اطراف شما در حین بازی

شرحی ارائه نشده است

گالری

DLC Winters’ Expansion در 28 اکتبر منتشر خواهد شد و همچنین شامل یک حالت سوم شخص جدید برای بازی اصلی و یک پسوند حالت Village Mercenaries با شخصیت ها و مراحل جدید است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.