منو سایت

Resident Evil Re: Verse به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil Re: Verse به زودی منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نسخه گوگل استیدیا Resident Evil Re: Verse از عرضه این سری چند نفره Resident Evil در آینده ای نزدیک خبر می دهد.

Resident Evil Re: Verse در ژانویه 2021 به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد سری Resident Evil معرفی شد. این محصول Capcom یک تجربه چند نفره رایگان برای بازیکنانی است که Resident Evil Village را خریداری کرده اند. در قالب Resident Evil Re: Verse می توانید با استفاده از شخصیت های معروف سری Resident Evil وارد نبرد با بازیکنان دیگر شوید و مهارت های خود را در نبردهای 6 بازیکن محک بزنید. هر شخصیت مهارت های خاص خود را دارد که می توانید با استفاده از سلاح های بیولوژیکی برنده شوید.

نسخه بتای عمومی Resident Evil Rivers در آوریل سال گذشته منتشر شد و قرار بود کار به طور همزمان با Resident Evil Village در 7 می 2021 اجرا شود اما تاریخ انتشار Resident Evil Re: Verse به جولای موکول شده است. متأسفانه وعده Capcom محقق نشد و این شرکت عرضه بازی Resident Evil Re: Verse را برای تاریخ نامعلومی از سال 2022 به تعویق انداخت و حالا به نظر می رسد که طرفداران در آینده ای نزدیک بتوانند این بازی را تجربه کنند.

دلیل آن این است که نسخه Google Stadia Resident Evil Re: Verse اخیراً بر اساس سن رتبه بندی شده است. سال گذشته رده سنی این اثر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی مشخص شد. نکته مهم در رده بندی سنی نسخه برای گوگل پلی استیشن این است که هیچ اشاره ای به عرضه آن در Resident Evil Rivers در زمان ارائه بر روی این پلتفرم نشده است. به لطف ویژگی سازگاری با عقب به نام Backward Compatibility، می‌توانید Resident Evil Re: Verse را روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5، سری Xbox S و Xbox X Series نیز تجربه کنید.

Resident Evil Re: Verse Resident Evil Reverse

شخصیت های Resident Evil در Resident Evil Re: Verse گنجانده شده اند

Resident Evil Village که جدیدترین اثر از سری Resident Evil است، یکی از موفق ترین بازی های این سری است. Resident Evil Village با عملکرد تحسین برانگیز خود از نظر گیم پلی، تاریخچه و تنوع توانست نظر مثبت منتقدان را به خود جلب کند. این بازی به طور متوسط ​​83 امتیاز در پلتفرم های مقصد دریافت کرد و جوایزی از جمله بهترین عملکرد در The Game Awards 2021 و بهترین بازی سال در جوایز Golden Joystick 2021 دریافت کرد. فروش 5.7 میلیون نسخه تا پایان سال 2021 گواه این امر بود. محبوبیت روستای رزیدنت اویل.

نظر شما در مورد عرضه Resident Evil Re: Verse در آینده نزدیک چیست؟ آیا قصد تجربه این اثر را دارید؟ آیا فکر می کنید رزیدنت اویل ریورز بتواند بازیکنان را جذب کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot