منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Resident Evil Re: Verse با Resident Evil Village Gold Edition در ماه اکتبر عرضه می شود

Resident Evil Re: Verse با Resident Evil Village Gold Edition در ماه اکتبر عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil Re: Verse با Resident Evil Village Gold Edition در ماه اکتبر عرضه می شود

از آنجایی که قرار بود در ماه می گذشته با Resident Evil Village عرضه شود، Resident Evil Re: Verse در تاریخ 28 اکتبر، همزمان با نسخه جدید Gold Edition Resident Evil Village عرضه خواهد شد.

Re: Verse یک بازی مرگ چند نفره PvP است که در آن بازیکنان شخصیت‌هایی را از سراسر جهان Resident Evil کنترل می‌کنند. شخصیت‌های قابل بازی اعلام‌شده تاکنون عبارتند از لئون کندی و کلر ردفیلد، همانطور که در Resident Evil 2 Remake ظاهر شدند، جک بیکر از Resident Evil 7 و هیولاهای نمادین Tyrant و Nemesis.

برخی از شخصیت‌های بازی در Resident Evil Re: Verse
برخی از شخصیت‌های بازی در Resident Evil Re: Verse

Re: Verse اولین بار در اوایل ژانویه 2021 به عنوان بخشی از جشن های 25 سالگی فرنچایز معرفی شد. این حالت به عنوان یک حالت چند نفره مستقل و رایگان معرفی شد که در اختیار دارندگان Resident Evil Village قرار خواهد گرفت، اما پس از بتای باز در بهار – که چندان مثبت نبود – به تابستان موکول شد. سپس دوباره تا سال 2022 به تعویق افتاد و Capcom تا کنون بازی را ساکت کرده است.

Re: Verse به Shadows of Rose می‌پیوندد – یک فصل جدید DLC با حضور دختر ایتان وینترز رز – و یک حالت سوم شخص جدید در Resident Evil Village Gold Edition که در 28 اکتبر برای Xbox One، Xbox Series X | S منتشر می‌شود. پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.