منو سایت

Resident Evil 4 Remake رسما معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil 4 Remake رسما معرفی شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، پس از سال ها شایعه و گمانه زنی، کپکام رسما Resident Evil 4 Remake را به عنوان جدیدترین اثر از سری Resident Evil معرفی کرد.

جدیدترین از مجموعه رویدادهای آنلاین Sony State of Play صبح امروز پخش شد. در جریان این رویداد که شامل چندین قسمت هیجان انگیز بود، بازسازی Resident Evil 4 به طور رسمی اعلام شد، شایعاتی مبنی بر تولید این اثر توسط Capcom مدت هاست که در شبکه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است. علاوه بر دارندگان پلی استیشن 5، کاربران پلتفرم‌های Xbox Series، Xbox S Series و PC نیز می‌توانند ریمیکس Resident Evil 4 را تجربه کنند.

در قالب رویداد State of Play تریلر سینمایی Resident Evil 4 Remake که از نسخه PS5 ضبط شده بود به نمایش درآمد. بنابراین، مشخص شد که ریمیکس بازی Resident Evil 4 در تاریخ 4 مارس 2023 (4 مارس 1401) در دسترس خواهد بود. هدفون PSVR2 نیز در جریان این رویداد اعلام شد، بدون اینکه مشخص شود.

Resident Evil 4 Remake Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake دارای بخش واقعیت مجازی است

طبق پستی که پس از رویداد State of Play در وبلاگ پلی استیشن منتشر شد، کپکام قصد دارد با بازی Resident Evil 4 Remake، داستان این اثر را بازگو کند. همچنین این شرکت قصد دارد با حفظ ماهیت نسخه اصلی بازی، یک بازی ریمیکس از Resident Evil 4 را با کیفیتی مطابق با سبک ترس و بقا در سال 2023 عرضه کند. تغییرات ایجاد شده در بازسازی Resident Evil 4 از کنترل های اولیه بهبود یافته تا تصاویر و گرافیک بهبود یافته را شامل می شود.

به عنوان بخشی از اطلاعات فاش شده از برنامه های کپکام، اعلام شد که یک بازی بازسازی شده برای Resident Evil 4 ساخته خواهد شد. مشخص شد که یکی از پروژه های آینده کپکام، بازسازی این اثر در قالب بازسازی Resident Evil 4 است. اخیراً اعلام شد که این پروژه به دلیل اختلافات داخلی بر سر جهت‌گیری آن، در کپکام یک «راه‌اندازی مجدد جزئی» داشته است.

Resident Evil 4 Remake رسما معرفی شد

تریلر بازی Resident Evil 4 Remake منتشر شد

نظر شما در مورد بازسازی Resident Evil 4 چیست؟ این شغل یکی از بازی هایی است که انتظار دارید؟ آیا فکر می کنید که بازسازی Resident Evil 4 عملکردی مشابه بازی اصلی و بازسازی Resident Evil 2 و Resident Evil 3 داشته باشد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN