منو سایت

Resident Evil 4 Remake به اندازه بازی اصلی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil 4 Remake به اندازه بازی اصلی است

طبق جدیدترین اخبار بازی، هیرویوکی کوبایاشی، تهیه کننده Resident Evil 4 Remake اخیراً در مصاحبه ای با PC Gamer اعلام کرده است که بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که طول داستان این بازسازی تقریباً به اندازه نسخه اصلی Resident Evil 4 باشد.

دیروز، کپکام از گیم پلی گیم پلی گسترده و یک تریلر داستانی جدید برای بازسازی Resident Evil 4 رونمایی کرد که تصاویری مجلل را در کنار صحنه های اکشن و ترسناک به نمایش می گذاشت. از آنجایی که این عنوان یک نسخه بازسازی شده است، ممکن است نگرانی هایی در مورد برخی حذفیات در محتوای بازی از سوی تیم سازنده وجود داشته باشد. اکنون، به نظر می رسد که بازسازی Resident Evil 4 این کار را تکرار نخواهد کرد.

بازسازی 2019 رزیدنت اویل 2 توسط کپکام مورد تحسین اکثر منتقدان و گیمرها قرار گرفت، اما دنباله (2020) Resident Evil 3 به دلیل داشتن کمپین کوتاه تری نسبت به بازسازی Resident Evil 2 با استقبال ضعیفی مواجه شد و مورد انتقاد قرار گرفت. PC Gamer از تهیه کننده Hiroyuki Kobayashi پرسید که آیا نظرات و بازخوردهای بازیکنان در مورد دو بازسازی قبلی برای عنوان در نظر گرفته شده است یا خیر. او پاسخ داد: زمانی که تولید و بازسازی رزیدنت اویل 4 را شروع کردیم، روی این تمرکز کردیم که در بازسازی رزیدنت اویل 2 و رزیدنت اویل 3 چه کارهایی بهتر انجام می شد تا برای بازیکنان جذاب باشد. یکی از آنها مدت زمان بازی Resident Evil 4 بود که تقریباً مشابه بازی اصلی است.

مدت زمان بازی Resident Evil 4 Remake

مدت زمان بازی Resident Evil 4 Remake

کپکام موفق شد بازی محبوب Radiant Evil 2 را صادقانه و بدون هیچ اشتباهی بازسازی کند. اما با بازی Resident Evil 3، به نظر می رسید که این شرکت فرصتی را برای بهبود و تقویت آنچه باید انجام شود از دست داده است. Resident Evil 4 2004 یک بازی اکشن طولانی با استانداردهای امروزی است و طبق گزارشات کمپین اصلی بازسازی Resident Evil 4 است. 15 ساعت و نیم تقریباً دو برابر زمان کمپین Resident Evil 2 Remake طول می کشد.

با این حال، این خبر خوبی است، و اظهارات کوبایاشی هنوز ما را با ناشناخته های زیادی رها می کند. هنوز هم ممکن است تغییرات زیادی در اواسط بازی ایجاد شود در حالی که مدت زمان تقریباً یکسان است. همچنین ممکن است این بازسازی از حالت Mercenaries یا Separate Ways خارج شود تا در حالت Separate Ways بتوانید پس از اتمام مراحل داستانی به عنوان Ada Wong ماموریت های بازی را دنبال کنید.

بازی Resident Evil 4 Remake در تاریخ 24 مارس 2023 برابر با 4 آوریل 1402 برای پلتفرم های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt