منو سایت

Resident Evil 4 – Mercenaries اکنون با یک آپدیت رایگان در Quest 2 هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Resident Evil 4 - Mercenaries اکنون با یک آپدیت رایگان در Quest 2 هستند

Resident Evil 4 - Mercenaries اکنون با یک آپدیت رایگان در Quest 2 هستند

Resident Evil 4 سال گذشته در Quest 2 منتشر شد و به ارمغان آورد اکثر از بازی کلاسیک تا واقعیت مجازی. یکی از اجزای مفقود مزدور بود، اما امروز آن حذف اصلاح شده است. هر کسی که مالک بازی در Quest 2 باشد می تواند Resident Evil 4 – The Mercenaries را از طریق یک به روز رسانی رایگان دریافت کند. یک انتخاب واقعاً عاقلانه، همکار!

بازی Resident Evil 4 – The Mercenaries که توسط استودیو Armature که به بازی اصلی Resident Evil 4 VR نیز می پردازد، با همکاری Oculus Studios و Capcom تولید شده است. البته کپکام پس از ایجاد حالت VR برای Resident Evil 7 در PS4، دیگر با واقعیت مجازی در Resident Evil ناآشنا نیست – حالتی که متاسفانه در ادامه آن وجود نداشت.

علاوه بر محتوای کلاسیک Mercenaries که طرفداران آن را به خاطر خواهند داشت، نسخه Quest 2 شامل چالش‌های جدید، حالت‌های Big Head و Classic Horror ویژه و پوسته تفنگ طلایی است، بنابراین در حین درو کردن غیر زامبی‌ها احساس می‌کنید که یک مامور مخفی هستید. اگر ترجیح می‌دهید از آن‌ها در کمپین بازی اصلی استفاده کنید، می‌توانید از طریق فیلتر سیاه و سفید این داستان را نیز مانند سرگرمی بازی کنید.

سری Resident Evil اخیراً کم محتوا نبوده است، از جمله دهکده رزیدنت اویل عالی در سال گذشته. خارج از بازی‌ها، فیلم تئاتری Resident Evil: Welcome to Raccoon City و سریال انیمیشن Resident Evil: Infinite Darkness در نتفلیکس را نیز دریافت کردیم، با یک سریال اکشن زنده در نتفلیکس.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.