منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Rainbow Six Siege اولین کارت جدید خود را در سه سال اخیر دریافت کرد، Emerald Plains

Rainbow Six Siege اولین کارت جدید خود را در سه سال اخیر دریافت کرد، Emerald Plains

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Rainbow Six Siege اولین کارت جدید خود را در سه سال اخیر دریافت کرد، Emerald Plains

Rainbow Six Siege اولین کارت جدید خود را در سه سال اخیر دریافت کرد، Emerald Plains

Rainbow Six Siege با آخرین نقشه خود – اولین نقشه در سه سال اخیر – به ایرلند شمالی می رود. کارت Emerald Plains اکنون برای بازیکنان در پلی استیشن، ایکس باکس، رایانه شخصی و پلتفرم‌های ابری قابل استفاده است.

این نقشه جدید که در کلوپ و مرتع داری تحت عنوان Emerald Plains Country قرار دارد، شامل بسیاری از مکان‌های کمین و گزینه‌های نفوذ، با سه راه پله داخلی مختلف، همراه با نورگیر آماده برای فرود است. این به دو بخش مجزا تقسیم می‌شود، یکی بر ظاهر کلاسیک‌تر تمرکز دارد، در حالی که دیگری مدرن‌تر است، و مناطق بازتری وجود دارد که باید به عنوان قلب بسیاری از عکس‌برداری‌ها عمل کنند.

یوبی سافت برای هفتمین سال، فصل اول، اپراتور اعظمی را معرفی کرد. با استفاده از سد Kiba تازه وارد، می‌توانید سوراخ‌هایی را هم در دیوارها و هم در کف ایجاد کنید، که باید هنگام محافظت از برخی از مناطق آسیب‌پذیرتر دشت زمرد مفید باشد. این همچنین می تواند به تیم شما زمان کافی بدهد تا حریف را در حالی که در تلاش است تا از منطقه عبور کند، کنار بزند.

اگر ترجیح می‌دهید از قبل رویکرد خود به Emerald Plains را برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید نقشه‌های کامل کل نقشه – تقسیم‌شده به سه سطح – را در وب‌سایت رسمی بازی مشاهده کنید. این شامل یک لیست کامل از مناطق شکستنی است، بنابراین بازیکن اعظمی ایده خوبی از جایی که به آنها نیاز است خواهد داشت.

Rainbow Six Siege اکنون برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X | S، PC، Luna و Stadia در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.