منو سایت

Ragnarok شما می توانید ظاهر زره را تغییر دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ragnarok شما می توانید ظاهر زره را تغییر دهید

با نزدیک شدن به روز انتشار یکی از موردانتظارترین بازی های ویدیویی God of War Ragnarok، شاهد انتشار اطلاعات مختلفی در رابطه با نحوه مبارزه و سیستم تبدیل زره کریتوس، خدای یونانی جنگ، در God of War هستیم. بازی: Ragnarok که جزئیات هیجان انگیزی را ارائه می دهد. طرفداران را فراهم می کند.

در اخبار اخیر بازی، متوجه شدیم که در یک پرسش و پاسخ Discord، طراح کمپین بازی، Mihir Sheth، تایید کرد که بازیکنان می توانند بدون از دست دادن هیچ قدرت خاصی، زره خود را مطابق میل خود سفارشی کنند.

همانطور که احتمالا می دانید، عنوان محبوب God of War Ragnarok هفته آینده منتشر خواهد شد و بازیکنان می توانند حماسه هیجان انگیز نورس را تکمیل کنند. در چند روز گذشته اطلاعات زیادی در مورد مکانیک ها و ویژگی های جدید منتشر شده است، از جمله مکانیسم Dwarven Compass برای ناوبری آسان تر. حالا استودیوی سانتا مونیکا از تبدیل (سفارشی سازی) زره کریتوس و آترئوس به درخواست بازیکنان خبر داده است.

Armor of God of War: Ragnarok God of War Ragnarok God of War

سیستم تغییر زره God of War: Ragnarok

علاوه بر این، بازیکنان می توانند با سیستم Armor Transmog زره خود را به دلخواه تغییر دهند و نگران از دست دادن قدرت خود نباشند. میهیر شیث طراح مبارزات بازی در جلسه پرسش و پاسخ دیسکورد در پاسخ به این سوال که آیا سیستمی برای تغییر شکل زره در بازی وجود دارد؟ با این حال، پاسخ کوتاه به این سوال بله است و راهی برای انجام این کار در بازی وجود دارد. هنوز مشخص نیست که این سیستم چگونه کار می کند: آیا این ویژگی توسط فروشنده فروخته می شود یا باید با انجام یک عمل خاص باز شود؟ پاسخ این سوال را فقط با انجام بازی می توانیم پیدا کنیم.

بازی God of War Ragnarok قرار است در تاریخ 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1401) به صورت انحصاری برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شود که نتایج این بازی روز پنجشنبه ساعت 19:30 به وقت ایران منتشر خواهد شد. علاوه بر این، کوری بارلوگ، مدیر خلاقیت و نوآوری استودیو سانتا مونیکا، به طرفداران هشدار داد که مراقب تصاویر و ویدیوهای لو رفته از سری بازی های جدید God of War باشند و کلمات کلیدی و هشتگ های مرتبط با God of War Ragnarok را تا روز آینده در شبکه های اجتماعی فیلتر کنند. از آزادی

منبع: Gamingbolt